Koroniewska pokazała się bez makijażu. Fani zachwycili się urodą 43-latki

30 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Joanna po raz kolejny pokazała się fanom w bardzo naturalnej odsłonie. Internauci docenili postawę i szczerość aktorki. Zobaczcie, jak wygląda Koroniewska bez makijażu i filtrów.

Informacje o Koroniewskiej

Joanna Koroniewska to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Wielu widzów kojarzy ją oczywiście z serialu M jak miłość, w którym przez wiele lat wcielała się w postać Małgosi Mostowiak, a następnie Chodakowskiej. W popularnej produkcji występowała przez blisko 13 lat. Chociaż jej przygoda z Emką dobiegła już końca, 43-latka nie zrezygnowała z aktorstwa i skupia się na innych projektach.

W życiu prywatnym Koroniewska związana jest ze znanym prezenterem telewizyjnym Maciejem Dowborem. Para uchodzi za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Joanna i Maciej doczekali się dwóch córek. Starsza Janina urodziła się w 2009 roku, natomiast młodsza Helena przyszła na świat niespełna 4 lata temu.

Koroniewska no makeup

Joasia Koroniewska należy do grona gwiazd, które wyjątkowo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Warto zauważyć, że Instagram aktorki śledzi już prawie 630 tys. obserwatorów i liczba ta stale rośnie.

Zobacz także: Wszystko o Macieju Dowborze.

Koroniewska zamieszcza w sieci wiele zdjęć i relacji. W ostatnim czasie coraz częściej pokazuję swoje fotki bez żadnych filtrów i przeróbek, czym udowadnia, że w pełni akceptuje swój wygląd.

Niedawno na Instagramie Joanny pojawiły się nowe zdjęcia z wakacji w Hiszpanii. Aktorka pokazała się swoim obserwatorom bez makijażu i zapewniła, że teraz czuje się młodziej niż kilka lat temu.

Wybiegana mama. Czasem mamy. 😂🤪🏃‍♀️NO FILTER. No Make Up. Just smile. (…)

Robię co mogę aby czuć się ze sobą lepiej niż kiedykolwiek. Czy to w kwestii wysiłku fizycznego, jedzenia czy też choćby snu.

Mam 43 lata. Czuję się młodziej niż kiedy miałam 34. 😂😂😜🤪

A JUŻ NA PEWNO PRZESTAŁAM NOSIĆ na plażę kostium wypchany do granic możliwości nie SWOIM biustem. 😂🤦‍♀️
I oby mi tak pozostało.”
– napisała

Internauci po raz koleiny zachwycili się naturalnym wglądem aktorki i doceni jej szczerość.

„Piękna, naturalna i zadowolona z siebie :)) Pani Asiu, dokładnie taka jest nasza definicja piękna”

„Za propagowanie zdrowego stylu życia i naturalności” – pisali fani pod zdjęciami

Zdjęcie Koroniewskiej no make up
Joasia Koroniewska bez makijażu

Zdecydowanie zgadzamy się z takimi opiniami.

źródło: Instagram Joanny Koroniewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz