Kosmiczne zarobki Wieniawy w “Mam Talent”? Gwiazda zabiera głos!

22 sierpnia 2023
Przez: : B.Z

Kosmiczne zarobki Wieniawy w “Mam Talent”? Gwiazda zabiera głos w sprawie, którą od jakiegoś czasu żyją krajowe media! Niedawno ujawniono, że uzdolniona aktorka będzie zasiadać w jury nowej edycji popularnego i uwielbianego przez widzów show “Mam Talent”. Niedługo później Super Express poinformował, na jakie zarobki w produkcji TVN może liczyć młoda gwiazda. Mowa o kwocie, która dosłownie powala. Teraz Julia Wieniawa odniosła się do tych rewelacji. Co powiedziała na temat sensacyjnych doniesień?

Kosmiczne zarobki Wieniawy w “Mam Talent”? Gwiazda zabiera głos!

W nowej edycji uwielbianego show “Mam Talent” czekają nas poważne zmiany. Chodzi przede wszystkim o skład jury, w którym dobrze znane osobistości zastąpią nowe gwiazdy. Potwierdzono już, że jedną z nich będzie młoda polska artystka – Julia Wieniawa. Popularna aktorka młodego pokolenia jest gwiazdą show biznesu. Niedługo po ogłoszeniu jej angażu w “Mam Talent”, Super Express poinformował o zarobkach Wieniawy w produkcji TVN.

Według informacji portalu, te mają być naprawdę bardzo wysokie. Mianowicie, “Super Express” podał, że tylko za jeden sezon popularnego programu, Julia Wieniawa ma otrzymać wypłatę rzędu pół miliona złotych. Przy okazji zestawiono to z wypłatą, jaką za bycie jurorką “Mam Talent” rzekomo otrzymuje Agnieszka Chylińska. Na łamach o2.pl czytamy, że piosenkarka inkasuje 300 tysięcy złotych. To pokazuje, że potencjalna wypłata Wieniawy, którą zdradził serwis Super Express, jest zdecydowanie wyższa. Nie trzeba było jednak długo czekać na komentarz młodej aktorki w tej sprawie. Czy Julia Wieniawa zdementowała doniesienia o jej zarobkach w TVN?

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak pocałował w usta Beatę Kozidrak! Ich występ porwał publiczność w Operze Leśnej

Julia Wieniawa komentuje zamieszanie dotyczące z jej wypłatą za bycie jurorką w programie “Mam Talent”

Julia Wieniawa stosunkowo szybko postanowiła odnieść się do doniesień publikowanych na łamach Super Expressu. W rozmowie ze stroną pudelek.pl młoda aktorka przyznała, że wspominane wieści o jej wynagrodzeniu są fałszywe. Ponadto na Pudelku czytamy:

Nowa jurorka programu “Mam talent!” apeluje, aby nie rozpowszechniać informacji na temat jej wynagrodzenia.

Wieniawa w rozmowie z portalem powiedziała wprost, że podawane w przestrzeni medialnej kwoty “nijak mają się do rzeczywistości”:

“Nie wiem, kto to wymyśla i nie podoba mi się zaglądanie do czyjegoś portfela. A te kwoty mają się nijak do rzeczywistości. Proszę o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji.”

źródło: o2.pl, Super Express, Pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej