Mama Kossakowskiego nie wiedziała o rozstaniu z Wojciechowską?! Zaskakujące doniesienia

26 lipca 2021
Przez: : J.J

Nie milkną echa dotyczące dostania Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Rozstanie małżeństwa odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych i zaskoczyło wielu ich fanów. Jak się okazuje, informacja ta nie dotarła do mamy Przemka, która przez długi czas była nieświadoma, co dzieje się w życiu jej syna. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w zeszłym roku wzięli ślub, a już wcześniej uznawani byli za jedną z najbardziej zgranych par w świecie polskiego show-biznesu. W lipcu obecnego roku media obiegła jednak szokująca informacja mówiąca o rozstaniu tej dwójki. Początkowo mało kto mógł uwierzyć w doniesienia mediów, które po chwili okazały się prawdą. Informację tą przekazała najpierw Martyna, a następnie potwierdził ją Przemek. Obydwoje przyznali, że był to dla nich wyjątkowo trudny czas, nie zdradzając szczegółów rozstania.

Reakacja Mamy Przemka Kossakiwskiego

Jak się okazuje, rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego zaskoczyło nie tylko fanów małżeństwa, ale również mamę Przemka. Katolicki tygodnik Dobry Tydzień poinformował, że jeszcze w marcu mama Kossakowskiego udzielając jednego z wywiadów nie ukrywała radości, z tego, że Przemek jest z Martyną, kiedy Ci nie mieszkali już razem:

“Pani Anna w marcu, gdy Przemek odszedł już od Martyny, przed kamerami cieszyła się, ze syn ma piękną żonę i pasierbicę. Czy odwlekał wyjawienie prawdy, bo obawiał się jej reakcji?”

Wiele osób zastanawia się również, jaki był prawdziwy powód rozstania tej dwójki. Jak donosi źródło, Przemka prawdopodobnie przerosło życie rodzinne:

“Czy zdecydował się odejść od Martyny, bo pojawiła się inna kobieta? A może czuł się przytłoczony sławą żony? Wojciechowska świetnie odnajduje się w mediach, a Przemek nie chciał żyć w blasku fleszy”

Przemek Kossakowski

Myślicie, że w końcu dowiemy się czemu tak naprawdę Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski postanowili się rozstać?

Źródło: Instagram Przemka Kossakowskiego, Tygodnik Dobry Tydzień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej