Jakie relacje łączą Rozenek z jej bratem? Misha Kostrzewski zdradził prawdę: „Ona jest gwiazdą”

1 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan to siostra Mishy Kostrzewskiego, który już niedługo da się nam bliżej poznać dzięki udziałowi w programie You Can Dance. Nowa generacja. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jakie relacje łączą tę dwójkę. Zobaczcie, co teraz w jednym wywiadzie przyznał nowy juror tanecznego show, a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Misha Kostrzewski prywatnie i zawodowo

Kostrzewski Misha to starszy brat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co ciekawsze, niedługo poznamy go z bliższej strony. Misza, podobnie jak jego siostra wystąpi w telewizji. Z racji swojej profesji otrzymał propozycję wystąpienia w programie You Can Dance – Nowa generacja. W
programie zobaczymy dzieci w wieku od ośmiu do trzynastu lat, które pokażą swoje taneczne zdolności. Misha zasiądzie w jury i będzie oceniał taneczne zmagania uczestników.

Misha i Małgosia

Prywatnie od 20 lat był mążem kobiety o imieniu Ksenia. Wraz z żoną doczekał się trzech pociech – córek Niny i Elisabeth oraz syna Yanna. Niestety drogi Mishy i Kseni się rozeszły. Misha jest również starszym bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Małgorzata i Misha długo mieszkali z dala od siebie. Małgosia w Polsce, Misha za granicą. Pomimo tego rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt i może liczyć na wsparcie, choć zmieniło się to dopiero teraz. W rozmowie z Plejadą przyznał:

„Nie. Nie byliśmy zgodnym rodzeństwem. Mamy dwa zupełnie odmienne charaktery. Małgosia nie daje po sobie chodzić, nie daje się przekonać na jakieś moje argumenty. Ale jest mądrą dziewczyną. Zawsze potrafimy się dogadać. Zgodnym rodzeństwem nie byliśmy, ale się kochamy.”

Choć do tej pory Misha żył w cieniu Małgorzaty Rozenek wcale mu to nie przeszkadza. Jak przyznał, Małgosia jest gwiazdą, a on jest z niej bardzo dumny:

„Nie wiem czy się zmieni, ale jest to normalne, że jestem bratem Małgorzaty Rozenek i mi to zupełnie nie sprawia problemu, dlatego, że ona po prostu istnieje w mediach. Ona jest gwiazdą. Ja przyjeżdżam, więc ludzie muszą się za coś zaczepić i zaczepiają się za to, że to jest brat Małgorzaty Rozenek. Mi to odpowiada, bo jestem jej bratem. Jestem z niej dumny, ona jest dumna ze mnie. Jeżeli ktoś chce mnie tak przedstawiać, niech mnie tak przedstawia. Będę oceniany przez to, co robię w programie, co robię w całej domenie jeśli chodzi o telewizję, jeśli chodzi o show-biznes. Wtedy ludzie będą mówić – Misha, Misha, Misha. Ale jeżeli mam być do końca Mishą – bratem Małgorzaty Rozenek, to świetnie. Bo to jest rodzina. To jest jedna z najbliższych mi osób.”

Misha Kostrzewski nowy juror You Can Dance. Nowa generacja
Misha Kostrzewski – nowy juror programu You Can Dance. Nowa Generacja

Taka rodzina to skarb! Zgadzacie się z nami?

Źródło: Plejada, Instagram Mishy Kostrzewskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej