Połącz się z nami

Koterski i Leszczak razem na premierze filmu! Wspólne zdjęcia nie potwierdzają plotek!

Z życia gwiazd

Koterski i Leszczak razem na premierze filmu! Wspólne zdjęcia nie potwierdzają plotek!

25 lutego odbyła się oficjalna premiera komedii „Swingersi”, w której w jedną z ról wcielił się Michał Koterski. Na premierze nie zabrakło Marceliny Leszczak, a plotki na temat kryzysu w ich związku najwidoczniej były wyssane z palce. Najnowsze zdjęcia pokazują, że para ma ze sobą bardzo dobry kontakt. Czy rozstali się po przyjacielsku? A może kryzys w ich związku to tylko domysły mediów? Zobaczcie!
Koterski i Leszczak razem na premierze filmu!

Historia miłosna Marceliny Leszczak i Michała Koterskiego od samego początku wzbudzała sensację w mediach. Nikt nie dawał parze szans na to, że mogą stworzyć zgrany duet. Jednak jak już wiemy oni udowodnili, że jeżeli w grę wchodzi prawdziwe uczucie, to wszystko jest możliwe.

Najpierw miały miejsce zaręczyny, a później w mediach gruchnęła wiadomość o ciąży modelki. Ich syn Fryderyk, którego pieszczotliwie nazywają Frysiem, przyszedł na świat ponad dwa lata temu i wywrócił świat młodych rodziców do góry nogami.

Po chwili spokoju w mediach zaczęły pojawiać się plotki na temat kryzysu w ich związku. Obydwoje coraz rzadziej pokazywali wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Teraz również zaczęły się pojawiać informacje na ten temat, a wszystko za sprawą wpisów, które pojawiły się na Instagramie modelki, zobaczcie TUTAJ!

Koterski i Leszczak razem na premierze Swingersów!

Zaledwie kilka dni temu każdy z portali donosił o rozstaniu tej dwójki, a oni teraz na przekór wszystkim pojawili się razem na premierze filmu „Swingersi”. Jak podaje „Jastrząb post”, o ile na czerwonym dywanie unikali siebie, to za kulisami było już bardziej gorąco. Sama Marcela podzieliła się wspólnymi zdjęciami z Miśkiem, które zostały im zrobione.

Źródło:
https://www.instagram.com/marcelamargerita/

Marcela na premierę wybrała długą czarną suknię z dużym dekoltem, jednak Koterski postawił tym razem na swój własny styl, który trzeba przyznać jest bardzo oryginalny. Różowy garnitur i kowbojski kapelusz na pewno rzucały się w oczy. Na zdjęciach para nie wygląda jakby właśnie przechodziła kryzys w swoim związku, a wręcz przeciwnie.

Źródło:
https://www.instagram.com/marcelamargerita/

Czy w takim razie wszelkie domysły mediów są wyssane z palca? Jedno trzeba im przyznać- doskonale wiedzą jak zwodzić media za nos. Sami nie odnoszą się do żadnych plotek na ten temat. Być może para naprawdę się rozstała, jednak nadal pozostaje w przyjacielskiej relacji?

Co o tym myślicie? Też uważacie, że Misiek i Marcela doskonale wiedzą, jak zabawić się z mediami w kotka i myszkę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry