Połącz się z nami

Kotońska rozstała się z mężem? Jest komentarz celebrytki!

Agnieszka Kotońska

Z życia gwiazd

Kotońska rozstała się z mężem? Jest komentarz celebrytki!

Po ostatnim wpisie gwiazdy „Gogglebox” na swoim Instagramie, jedna z fanek zaczęła podejrzewać, że Kotońska rozstała się z mężem. Celebrytka odpowiedziała!

Agnieszka Kotońska to gwiazda programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, gdzie wraz ze swoim mężem oraz synem komentują to, co oglądają w telewizji. Rodzinę Kotońskich na kanapie możemy oglądać od 3 sezonu programu.

Bez wątpienia Agnieszka jest jedną z barwniejszych postaci „Gogglebox. Przed Telewizorem”. Początkowo gwiazda nie wyglądała tak jak obecnie. Swoją ogromną metamorfozę Kotońska przeszła na oczach widzów, a przez ten czas udało jej się schudnąć ponad 30 kg.

Teraz celebrytka prezentuje świetną sylwetkę, czym dumnie się chwali na swoim profilu w social-mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje 278 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż rośnie. Fani zachwyceni są metamorfozą gwiazdy, która co jakiś czas raczy ich zdjęciami sprzed i po przemianie.

Zobacz również: Kotońska w bikini kiedyś i dziś! Ważyła ponad 100 kilogramów!

Kotońska rozstała się z mężem?

Ostatnio Agnieszka opublikowała zdjęcia, sprzed kilku lat oraz aktualne. Oczywiście post spotkał się z wielkim entuzjazmem ze strony obserwatorów Kotońskiej. Wielu bardzo podziwia spektakularną metamorfozę swojej ulubienicy.

„Jeśli czujesz potrzebę zmiany – zrób to ❤️Nie czekaj aż będzie za późno, nie odkładaj zmian na później, bo to później może nigdy nie nadejść 👀🍭 (…) Zmieniłam się, wiem, no ale chyba na plus. Każdy z nas na przełomie 3 lat się zmienił, zresztą zmieniło się wszystko i bardzo dobrze, bo inaczej bylibyśmy nudni o i bezbarwni (…)❤️Jedni założyli szczęśliwe rodziny, inni się rozwodzą, bo nie ma sensu tkwić w związku, w którym nie ma miłości i wzajemnego zrozumienia. Odeszło też wielu ludzi, którzy byli dla nas bardzo ważni ❤️Życie toczy się swoimi prawami i biegnie w swoim tempie ale najważniejsze to, żeby w tym wszystkim akceptować się i dążyć do najlepszych zmian ❤️❤️❤️🦋😜🤪👀🍭❤️”

View this post on Instagram

Kochani ❤️❤️pozytywnych emocji dużo miłości i dobrych zmian w życiu Wam życzę z całego serducha ❤️❤️❤️ ———————————————————- Jeśli czujesz potrzebe zmiany -zrób to ❤️nie czekaj aż będzie za późno ,nie odkładaj zmian na później bo to później może nigdy nie nadejść 👀🍭masz pomysł realizuj go i idź do przodu ❤️każdy moment i każda chwila w twoim życiu należy do Ciebie i to od Ciebie zależy czy będziesz biernym widzem własnego życia ,czy królowa (królem ) własnym planów , marzeń i pragnień ❤️🍭❤️🍭❤️🍭❤️❤️🍭❤️🍭❤️❤️🍭 ———————————————————- Zmieniłam się wiem no ale chyba na plus. Każdy z nas na przełomie 3 lat się zmienił, zreszta zmieniło się wszystko i bardzo dobrze bo inaczej bylibyśmy nudni o i bezbarwni🤪Każdy z nas tez zmienił prace lub pozostał w starej bo mu dobrze płaca ,zmieniliśmy domy ,auta ,fryzury a nawet miejsce zamieszkania ,niektórzy z Nas ułożyli sobie życie po za granicami Polski bo właśnie tam odnaleźli swoje szczęście. Urodziły nam się wnuki ,dzieci ❤️Każdy z nas na przełomie 3 lat był zupełnie w innym miejscu niż jest teraz ❤️❤️Jedni założyli szczęśliwe rodziny ,inni się rozwodzą bo nie ma sensu tkwić w związku w którym nie ma miłości i wzajemnego zrozumienia . Odeszło tez wielu ludzi którzy byli dla Nas bardzo ważni ❤️Życie toczy się swoimi prawami i biegnie w swoim tempie ale najważniejsze to żeby w tym wszystkim akceptować się i dążyć do najlepszych zmian ❤️❤️❤️🦋😜🤪👀🍭❤️ #pozytywnemyslenie #pozytywnie #energia #positivevibes #happytime #photooftheday #pictureoftheday #fun #funny #pilishgirl #fitgirl #zmiany #zmianynalepsze #badzsoba #me #mylife #smail #gogglebox #ttv #loveit #metamorfoza #set #cute #amazing #fit #zdrowojem #potd #me

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on

Pomimo pozytywnego wydźwięku zamieszczonego zdjęcia, jedna z fanek zaniepokoiła się jego opisem.

„Czyżby rozstanie z mężem?” – zapytała jedna z fanek.

„hihi ❤️no cos ty ❤️ściskam” – odpowiedziała krótko Kotońska.

„to się cieszę bardzo ze zmiana nie dotyczy męża 😉 pozdrawiam serdecznie 🤗”

Na szczęście u Kotońskich wszystko w porządku, a niepokój fanki został szybko rozwiany.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry