Połącz się z nami

Kozidrak w fenomenalny sposób odpowiedziała na wpis Świątek! Spełniła jej marzenie!

Kozidrak w fenomenalny sposób

Z życia gwiazd

Kozidrak w fenomenalny sposób odpowiedziała na wpis Świątek! Spełniła jej marzenie!

Beata Kozidrak w fenomenalny sposób odpowiedziała na wpis Świątek po Gali Mistrzów Sportu. Tenisistka na swoich profilach w mediach społecznościowych dodała post dziękując swoim kibicom oraz jasno dała do zrozumienia czego najbardziej żałuje! Beata Kozidrak nie mogła obok tego przejść obojętnie! Zobaczcie, co zrobiła!

Chociaż 86. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2020 roku już za nami, to nadal nie milkną echa o jego laureatach. Poprzedni rok bez wątpienia należał do wielu polskich sportowców, którzy dzielnie walczyli i dostarczali swoim kibicom mnóstwa wrażeń. Jak już wiadomo, Najlepszym Sportowcem 2020 roku został Robert Lewandowski. Miejsce drugie zajęła Iga Świątek, a na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Stoch.

Iga po gali podziękowała swoim fanom i jak sama przyznała, podczas swojego przemówienia bardzo się stresowała. Dodajmy, że na scenie stała wraz z Robertem Lewandowskim i to właśnie tuż przed nim wygłaszała swoją mową. Podczas gali mogliśmy również zobaczyć występy znanych gwiazd, a jedną z nich była Beata Kozidrak! Zobaczcie, jak artystka spełniła marzenie Igi!

Kozidrak w fenomenalny sposób odpowiedziała na wpis Świątek!

Iga Świątek dziękując swoim kibicom za oddane na nią głosy przyznała, na końcu swojego wpisu, że jedyne czego żałuje to tego, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak:

„[…] Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak”.

Jej wpis nie uszedł uwadze największej gwiazdy polskiej sceny muzycznej i postanowiła na niego odpowiedzieć. Na swoim Instagramie Beata Kozidrak pokazała przerobione zdjęcie z Igą Świątek. Jak również przyznała, jest wiernym kibicem naszej najlepszej tenisistki:

„Iga Świątek spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie 😜 Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuje!!!😍”

Kozidrak w fenomenalny sposób odpowiedziała Idze, a post piosenkarki wyraźnie rozbawił internautów, bo w komentarzach czytamy:

„Wyobraźnia i kreatywne umiejętności nie znają granic! 😂🙌🏽 Jak się chce, to się wszystko ma! 😅🤪”

„Cudnie Pani Beato! Wielka klasa 👏❤️”

„Uwielbiam te wasze pomysły!😜😅”

Musimy również przyznać, że jest to fenomenalny pomysł w wykonaniu Beaty Kozidrak! Dwie królowe na jednym zdjęciu!
A Wam, jak się podoba?

Zobaczcie również: Iga Światek podczas Gali Mistrzów Sportu pokazała środkowy palec zwycięzcy? Ten gest zdziwił widzów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry