Kożuchowska pokazała kolekcję butów! Jakie modele znajdziemy w jej garderobie?

2 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wykorzystać swój wolny czas i zrobić porządek w szafie z butami. Przy okazji w swoich mediach społecznościowych pokazała, jakie modele znajdą się w jej garderobie tej wiosny. Zobaczcie, bo może i wy się skusicie na zakup, któregoś z nich! Kożuchowska pokazała kolekcję butów!

Przez pandemię koronawirusa wszyscy jesteśmy zmuszeni pozostać w swoich domach. Ten nakaz nie ominął również gwiazd, które to właśnie teraz mogą nieco więcej po przebywać ze swoimi bliskimi i poświęcić im więcej czasu, którego na co dzień zapewne im brakuje. W mediach społecznościowych chętnie publikują fotki i pokazują swoim fanom, jak radzą sobie z izolacją.

Bez wątpienia Małgosia Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie, a media za każdym razem rozpisują się na temat jej stylizacji, którymi niejednokrotnie wzbudzała zachwyt. Tym razem to nie stylizacja aktorki zwróciła naszą uwagę, ale liczne buty, którymi pochwaliła się na poniższych zdjęciach. Jak się okazuje, to właśnie teraz Kożuchowska ma chwilę, aby zrobić porządki w swoich szafach i wybrać najlepsze modele obuwia, które przydadzą jej się po tym, jak już wszystko wróci do normy.

Kożuchowska pokazała kolekcję butów!

Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu, w garderobie Kożuchowskiej królują wygodne czółenka na płaskiej podeszwie lub niskich słupkach. Te modele idealnie pasują do luźnych codziennych stylizacji, jak do kreacji wieczorowych. Jak niemalże co roku również i teraz modne będą płaskie czółenka i balerinki, które idealnie wpasują się w niemal każdą wiosenną i letnią stylówkę:

“Ten przymusowy „domowy areszt” kiedyś się przecież skończy, a wtedy… ruszamy w miasto! 😘😘😘Przegląd wiosennej floty przed sezonem mile widziany! Przede mną nie lada wyzwanie 😂😂 👠👟👡👢dlatego zabieram się do pracy 💪 A jakie Wy macie na dzisiaj plany? 💋”

Pod postem aktorki pojawiło się wiele pytań odnośnie tego, gdzie można kupić takie cuda. Jak się okazuje, wszystkie modele, które Kożuchowska zaprezentowała na powyższym zdjęciu są dostępne na stronie internetowej sklepu CCC. Trzeba również zaznaczyć, że Małgosia została ambasadorką tej marki.

“Mogę się zapytać te balerinki żółte z kokardką, gdzie Pani je kupiła?”

“Ja i moja mama też będziemy niedługo robić porządki w garderobie, do szafy włożymy ubrania wiosenno letnie a jesienno zimowe odłożymy na jesień i zimę”

“A co to za piękne mokasynki na Pani stopach? “

A Wam jak podoba się kolekcja butów Małgorzaty Kożuchowskiej? Skusicie się na któryś z powyższych modeli?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej