Połącz się z nami

Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia! 12 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu!

Z życia gwiazd

Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia! 12 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu!

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała kilka fotek ze swojego ślubu. Pomimo tego, że miało to miejsce 12 lat temu, to sukienka aktorki bez wątpienia spodoba się niejednej z Was. Dodatkowo Kożuchowska tym postem podziękowała swojemu mężowi, na którego zawsze może liczyć! Zobaczcie! Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Zagrała w wielu polskich filmach i serialach, a największą popularność przyniosły jej role w takich produkcjach jak: „Kiler”„M jak Miłość”, „Zróbmy sobie wnuka”, czy „Rodzinka.pl”. To właśnie za rolę Natalii Boskiej w serialu, który leciał w Telewizji Polskiej, pokochały ją miliony Polaków.

Małgorzata jest nie tylko spełnioną kobietą w życiu zawodowym, ale również w prywatnym. Od lat związana z Bartłomiejem Wróblewskim, z którym w 2014 roku doczekała się synka Jana Franciszka.

View this post on Instagram

Z Jasiem. #mama #syn #love #family #familytime #wearefamily #holiday #fewdaysago #balticsea #

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Aktorka dokładnie 30 sierpnia 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu i to właśnie dzisiaj mija 12 rocznica ślubu Małgosi i Bartłomieja. Zobaczcie, kilka fotek z ich wesela!

Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia!

Małgorzata na swoim Instagramie pokazała ślubne zdjęcia. Trzeba zaznaczyć, że aktorka jest bardzo aktywna na swoim profilu i może się pochwalić milionem obserwatorów. W swoim poście podziękowała mężowi, który jest jej największym wsparciem i miłością:

„Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze! ❤️❤️❤️💋💋💋#mążiżona #rocznicaslubu #miłość #wsparcie #zaufanie #szacunek”

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji od internautów, a post Kożuchowskiej polubiło niemal 26 tysięcy osób.

„Gratuluję i życzę dalszych wspaniałych lat 😍❤️”

„Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń 💗💗💗💗”

„Życzę Wam Kochani kolejnych lat w miłości i szacunku. Szczęścia!
Ściskam Was serdecznie❤️🥂”

Na uwagę na pewno zasługuje sukienka aktorki, którą wybrała na tę wyjątkową okazję.

My również życzymy Małgosi i Bartłomiejowi kolejnych lat w szczęściu i miłości! Trzeba przyznać, że mieć takiego partnera u swojego boku to prawdziwy skarb!

Źródło:
https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Jak podoba Wam się Małgosia w sukni ślubnej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry