Kożuchowska w bikini pokazała wyrzeźbiony brzuch! Co za ciało!

17 maja 2020
Przez: : M.S.

Aktorka zamieściła na Instagramie gorące zdjęcie! Małgorzata Kożuchowska w bikini pokazała wyrzeźbiony brzuch! Tą fotografią zachwyciła internautów!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda od lat gości na ekranach naszych telewizorów. Brawurowo wcieliła się w rolę Natalii w serialu “Rodzinka.pl”. Wcześniej, przez kilka lat, Małgosia grała w serialu “M jak Miłość”.

Aktorka od lat słynie również ze świetnego gustu. Niejednokrotnie okrzykiwana była ikoną stylu i klasy. Jej stylizacje są inspiracjami dla niejednej kobiety.

Kożuchowska jest bardzo aktywna w mediach, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milionów fanów! Aktorka często publikuje zaskakujące zdjęcia. Całkiem niedawno, gwiazda uraczyła swoich fanów swoim zdjęciem z lat młodości, na którym pozuje w oryginalnej fryzurze z grzywką.

“I w co tu ręce włożyć? Sprzątam, segreguję, pozbywam się, a końca nie widać…🙈🙈🙈🤭🤭🤭🥴🥴🥴 Wychodzi na to, że jestem chomikiem…i zawsze lubiłam peruki🤣😱🤦‍♀️🤷‍♀️🐹”

Kożuchowska w bikini pokazała wyrzeźbiony brzuch!

Tym razem Małgosia ponownie zszokowała swoich obserwatorów. Aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w bikini odsłaniając swój wyrzeźbiony brzuch! Przypomnijmy, że aktorka niedawno skończyła 39 lat! Nie da się ukryć, że Kożuchowska może pochwalić się fantastyczną figurą, której zazdrości jej niejedna nastolatka.

“Sobota. Ja gotowa na imprezę, której nie ma.” – podpisała zdjęcie aktorka.

Pod zamieszczonym zdjęciem, znajomi aktorki nie szczędzili jej komplementów:

“Jest moooc 🔥🔥🔥🔥HOT ‼️❤️❤️❤️” – napisała Joanna Koroniewska.

“Uuu na grubo siostro!🤪🔥🔥🔥Tzn na chudo ale na bogato!🥳🤑🤑” – skomplementowała Ada Fijał.

“Brawo Małgosiu .., jestes fascynująca .., talent i dyscyplina przepis na sukces 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀” – pogratulowała Magda Gessler.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz