Kris Jenner w komplecie od Maffashion. Kolejny sukces w karierze projektantki!

17 listopada 2021
Przez: : K.M.

Kris Jenner niedawno wystąpiła gościnnie w nowym programie Foodgod. To właśnie tam możemy podziwiać gwiazdę w garniturze zaprojektowanym przez samą Julię Kuczyńską! Musicie to zobaczyć!

Znana marka odzieżowa

Niedawno na rynek modowy trafiła nowa marka odzieżowa Eppram, której założycielką jest znana i ceniona Julia Kuczyńska. Marka charakteryzuje się nowoczesnymi fasonami, oryginalną paletą kolorów i materiałami najwyższej jakości. W ofercie znajdziemy między innymi: marynarki, płaszcze, koszulki, bluzy, topy, ubrania dla dzieci i akcesoria. Do stałych klientek marki należą nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy takie jak: Patricia Kazadi, Natalia Szreoder, Sofia Richie, Kourtney Kardashian, a do tego grona dołączyła również Kris!

Zobacz także: Sofia Richie w garniturze od marki Eppram

Informacje na temat Kris

Kris Jenner to jedna z najpopularniejszych amerykańskich bizneswoman, a także osobowości telewizyjnych. Mimo ogromu pracy i obowiązków gwiazda nie zapomina o swoich wiernych fanach, posiada z nimi regularny kontakt poprzez portal Instagram. Kris widnieje tam pod nazwą @krisjenner. Ilość jej followersów przekroczyła właśnie 44 MILIONY! A ta liczba ciągle się zmienia.

Kris Jenner znana i ceniona bizneswoman
Kris Jenner jedna z najpopularniejszych kobiet na świecie

Kris w modnej stylówce

Niedawno do Internetu dotarł filmik z najnowszego programu telewizyjnego Foodgod. Jednym z gości programu była Kris Jenner. To właśnie tam gwiazda zaprezentowała się w stylówce od polskiej projektantki Maffashion! Kris wybrała lniany garnitur NIAGARA w biało beżowe paski. Komplet składa się z długiej marynarki z szerokim kołnierzem i ze spodni o mocno rozszerzanej nogawce, które zakończone zostały efektownym wiązaniem w kostce. Co więcej, do marynarki dołączony jest szeroki pasek wykonany z takiej samej dzianiny. Obecnie ten garnitur kupimy w promocyjnej cenie. Marynarka została przeceniona na 839 złotych, a spodnie na 479 złotych.

A Wam podoba się stylizacja Kris Jenner od Julii? My nie potrafimy oderwać od niej wzroku!

Źródło: Instagram Julii Kuczyńskiej, Kris Jenner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej