Królikowski i Opozda potwierdzili związek? Te zdjęcia wiele zdradzają!

14 czerwca 2021
Przez: : M.S.

O powrocie pary aktorów spekulowano już od długiego czasu. Wiele jednak wskazuje na to, że Antek i Asia znowu są razem. Na profilu aktorki i aktora pojawiły się zdjęcia sugerujące, że tych dwoje nadal się spotyka. Czy Królikowski i Opozda wrócili do siebie?

Królikowski i Opozda rozstali się

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali parą prawie rok temu, jednak ich związek nie trwał zbyt długo. Zaraz po nowym roku aktorka ogłosiła, że rozstała się ze swoim partnerem.

„W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze” – napisała wówczas Opozda.

Dla wielu ich rozstanie było ogromnym zaskoczeniem. Wiele wskazywało na to, że to z winy aktora doszło do rozpadu związku aktorów. Sugerowano, że Antek nie mógł zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, Kasi, z którą wcześniej był w związku przez ponad 1,5 roku.

Niedługo po ogłoszeniu rozpadu związku, Opozda i Królikowski widywani byli w swoim towarzystwie. Spekulowano, że aktor odwiedził swoją byłą ukochaną w walentynki z ogromnym bukietem kwiatów. Niedługo potem para widziana była razem na wspólnym wypadzie narciarskim. Natomiast na początku kwietnia para wybrała się wraz ze znajomymi na wakacje do Włoch. Chociaż żadne z aktorów nie publikowało wspólnych zdjęć, to na profilu na Instagramie ich wspólnej koleżanki, pojawiło się zdjęcie, na którym pozują objęci Antek i Asia. Od tego czasu ani Opozda, ani Królikowski nie skomentowali wspólnego wypadu i nie wypowiedzieli się na temat relacji, jaka ich łączy.

https://www.instagram.com/p/CC1LBhMBQvZ/

Królikowski i Opozda wrócili do siebie? Te zdjęcie wiele mówią!

Wiele wskazuje na to, że Antoni i Asia nadal się spotykają, a świadczą o tym zamieszczone relacje na profilach obu aktorów. Opozda wrzuciła na InstaStory zdjęcie, na którym tyłem pozuje Antek, kibicując przed telewizorem polskiej drużynie podczas meczu Polska- Słowacja. Również Królikowski zamieścił zdjęcie, na którym jest ten sam telewizor.

Opozda i Królikowski razem kibicują podczas Euro 2020
Opozda i Królikowski nadal razem?
Królikowski kibicuje Polsce na Euro 2020

Czy aktorzy w ten sposób chcieli przekazać, że nadal się spotykają i tym samym potwierdzili swój związek?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej