Królikowski ponownie atakuje Opozdę w rozmowie z tabloidem! Tak ostro jeszcze nie było – „paląc papierosy i tak nie karmi syna piersią”

13 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Afery z Antonim Królikowskim i Joanną Opozdą ciąg dalszy. Wiele wskazuje na to, że byli małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie syna. Królikowski zdecydował się stanąć w obronie nowej partnerki w rozmowie z tabloidem, wbijający tym samym szpilę matce swojego syna. Robi się coraz ciekawiej.

Burzliwe rozstanie aktorskiej pary

Joanna Opozda i Antek Królikowski już na początku swojej relacji miewali burzliwe chwile. Rok temu w mediach gruchnęła wiadomość o ślubie aktorskiej pary, a niedługo później wyszło na jaw, że Joanna Opozda jest w ciąży.

Opozda i Królikowski.
scena z: Antoni Królikowski, Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Niestety, ale małżeństwo Opozdy i Królikowskiego rozpadło się jeszcze przed przyjściem ich syna na świat, a powodem miała być zdrada aktora. Początkowo obydwoje milczeli jak zaklęci nie komentuję życia prywatnego, jednak z biegiem czasu zmienili taktykę i teraz aż huczy w mediach na temat ich relacji.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o piśmie, które Królikowski wysłał do Opozdy o zaprzestanie wykorzystywania wizerunku ich syna do kampanii reklamowych. Następnie w rozmowie z tabloidem nie gryzł się w język i zaatakował ponownie obecną jeszcze żonę.

Królikowski atakuje Opozdę w rozmowie z tablidem

Antek w rozmowie z Super Expressem odniósł się do związku z nową partnerką. Jak podkreślił, Asia ma na punkcie dziewczyny “obsesję”.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda odpowiada Królikowskiemu! “Te zarzuty są absurdalne, wręcz śmieszne” – grzmi

Dostała wezwanie i dostawać będzie kolejne, jeśli nadal będzie ograniczać moje prawa. Cały czas podnosi, że nie pomagam przy dziecku, choć mnie do niego nie dopuszcza. Mogę go widywać godzinę tygodniowo, o ile jest w Warszawie. A ja naprawdę chciałbym wręcz opieki naprzemiennej, w końcu paląc papierosy i tak nie karmi syna piersią. Jednak jej obsesja w stosunku do mojej nowej partnerki jest tak silna, że będę musiał o niego walczyć

Antek następnie nazwał Opozdę “mistrzynią Photoshopa” . Co więcej podkreślił, że sama kreuje “dowody” przeciwko niemu:

Mam nadzieję, że do ludzi dotrze w końcu, że Asia jest mistrzynią Photoshopa i wykreowanie takich „dowodów” jak te SMS-y z groźbami, to dla niej jeden wieczór

To jednak nie koniec. W kolejnej wypowiedzi aktora czytamy, iż Opozda nie respektuje uzgodnień dotyczących ich syna. Jak dodał, komornik wszystkie pieniądze aktora przekazał mamie Vincenta.

Część środków z tych reklam miała być odkładana dla Viniego-jako prezent na 18. urodziny, ale Asia nie szanuje żadnych uzgodnień co do syna, w dodatku naraża siebie i jego, nie oznaczając tych postów jako sponsorowane. Sam też zacząłem już odkładać dla niego środki, ale jak już wspominałem”

Na koniec Antoni Królikowski zwrócił się wprost do byłej małżonki. Jak podkreślił:

Poza tym wykorzystywanie cierpienia mojego dziecka, które ząbkuje, żeby promować maści i inne takie jest po prostu przesadą. Asiu, raz jeszcze proszę-przestań kręcić Insta-afery i wykorzystywać do tego dziecko

Coś nam podpowiada, że to jeszcze nie koniec. Aktorzy cały czas oczekują na sprawę rozwodową.

Źródło: Super Express / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej