Połącz się z nami

Królikowski wylądował w łóżku z żoną kolegi! Jak to wspomina?

Antek Królikowski

News

Królikowski wylądował w łóżku z żoną kolegi! Jak to wspomina?

Antek Królikowski przyznał, jak czuł się podczas intymnych chwil z żoną swojego bliskiego kolegi. Zobaczcie, jego szczere wyznanie! Królikowski wylądował w łóżku z żoną kolegi!

Już we wrześni na ekrany kin wejdzie nowa produkcja Patryka Vegi – pt.: „Pętla”. W filmie zostanie poruszony wątek afery z udziałem CBŚ czy sutenerów na Podkarpaciu.

Niedawno informowaliśmy Was, kiedy reżyser pochwalił się licznymi i bardzo odważnymi scenami z udziałem Antka Królikowskiego. Już po nich wiadomo, że film wywoła wiele kontrowersji.

Jak wiadomo, Antek wystąpi tam u boku przeróżnych gwiazd, które często widujemy w filmach Patryki Vegi. Jedną z nich będzie Katarzyna Warnke, z którą Antek również przeżył gorące chwile w filmie.

Królikowski wylądował w łóżku z żoną kolegi!

Dziś na profilu Antka i reżysera pojawiły się nagrania, na których zarówno on, jak i Patryk Vega wyjaśnili, jak czuł się aktor, kręcąc w filmie erotyczne sceny. Co ciekawsze wiele z nich odbyło się z żoną swojego kolegi Piotra Stramowskiego (Przypominamy – Piotr i Kasia są małżeństwem od czterech lat).

„Zastanawialiście się, co czują obcy ludzie, całując się w filmie albo grając w scenach seksu. Co jeśli jedną z tych osób jest żona kolegi aktora?” – zapytał Vega

Aktor przyznał, że nie było to wcale takie proste. Dodał, że bardziej jednak siedziało to w jego psychice:

„No powiem Ci że dziwne to było, że miałem pikantne sceny z żoną mojego kumpla, (taki zawód – wtrącił Piotr) ale one tak naprawdę były pikantne, gdzieś tam głęboko w głowie, bardziej niż na zewnątrz” – przyznał Antek

„Zawodowi aktorzy twierdzą, że w scenach seksu nie wychodzą poza profesjonalizm. Cóż mogę powiedzieć? Gdyby zawsze tak było, aktorzy grający w filmie nie łączyliby się potem ze sobą w życiu.” – skwitował Vega.

Antek postanowił podziękować Piotrowi za tą możliwość. Stramowski jednak podszedł do tej sytuacji z wielkim profesjonalizmem:

„Dziękuje Piotrze, naprawdę” skierował podziękowania do kolegi.
P: „To jej podziękuj, tutaj możesz”
A: „Ale tobie też”
P: „Że pozwoliłem?”
A: „Tak, no przede wszystkim zielone światło, czekaliśmy na nie długo”
P: „Mogłem zabić ale nie zrobiłem tego”
 – zakończył z humorem Piotr

Czekacie na film „Pętla” Patryka Vegi? Jesteście ciekawi erotycznych scen Antka Królikowskiego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry