„Królowa przetrwania”: Marta Linkiewicz miażdży show TVN! Nie zapomniała o Anecie Glam

19 stycznia 2024
Przez: : M.J

W programie “Królowa przetrwania” emitowanym na antenie TVN7, uczestnictwo Martyny Linkiewicz wzbudza wiele emocji. Po powrocie z tajlandzkiej dżungli Marta nie kryła swojego rozczarowania i skrytykowała format programu w swoich mediach społecznościowych. Dlaczego w takim razie zdecydowała się na udział w tej produkcji?

Królowa przetrwania w TVN7

W telewizji pojawiło się nowe show, które już od pierwszych odcinków dostarcza widzom niezapomnianych emocji. „Królowa przetrwania” to program, w którym znane celebrytki mierzą się z różnorodnymi wyzwaniami dżungli. Jednak to nie tylko przygody w naturze skupiają uwagę widzów, ale także burzliwe relacje pomiędzy uczestniczkami.

Królowa przetrwania
scena z: Monika Miller, Natalia Janoszek, Ewelina Kubiak, Aneta Glam-Kurp, Edyta Folwarska, Waleria Szewczyk, Ewa Piekut, Izu Ugonoh, SK: Królowa Przetrwania – pokaz prasowy nowego reality show Playera i TVN7, , fot. Baranowski Michał/AKPA

W ostatnich odcinkach byliśmy m.in. świadkami afery z udziałem Marty Linkiewicz i Anety Glam. Konflikt między nimi osiągnął apogeum, gdy pod wpływem emocji Marta nazwała Anetę “starą głupią rurą”. Pomimo prób późniejszego wyjaśnienia sytuacji, 26-latka napotkała na opór Anety, która nie była skłonna do pogodzenia się z nią.

Linkiewicz, znana również jako Linkimaster, przyjęła ofertę udziału w programie z pewnymi oczekiwaniami, jednak doświadczenie okazało się zupełnie inne, niż się spodziewała. Wyraziła niezadowolenie z formuły programu, uważając, że bardziej przypomina ona Big Brothera niż Azję Express.

Linkiewicz wbija szpilę Anecie Glam

Marta podkreśliła, że była gotowa na wyzwania i zadania, a nie na udział w “aferkach” przed kamerą. Wyznała, że czuła się jak “piąte koło u wozu” i program w żaden sposób nie spełnił jej oczekiwań.

Czułam się tam jak piąte koło u wozu. Program i format zupełnie nie dla mnie. W moim odczuciu bliżej mu do Big Brothera niż do Azji Express. Ja jestem zadaniowa a nie żeby siedzieć i pier*olić dramy pod kamerę”- zaczęła mocnymi słowami.

W swoim Instagramowym wpisie Linkiewicz podziękowała jednak za możliwość poznania kilku ciekawych osobowości, takich jak Edyta Folwarska, czy Natalia Janoszek. Jednak nie obyło się bez uszczypliwości w kierunku Anety Glam, z którą miała w programie od samego początku na pieńku.

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski nie kupiła Rolls-Royce’a? Aneta Glam twierdzi…

“Jedynym plusem są osoby które tam poznałam 😌🥰 np @edyta.folwarska @nataliajanoszek oraz @anetaglam . Żartuje z tą ostatnią.”

Marta Linkiewicz miażdży show TVN / fot. Instagram.

Linkiewicz zaznaczyła, że mimo niezbyt dobrych wspomnień z programu, nie żałuje udziału w nim. Wskazała nawet, że jeśli kiedykolwiek będzie musiała “reanimować” swoją karierę, to zdecyduje się na udział w podobnych reality show.

“Jednak nie żałuję bo wiem, że jeśli kiedykolwiek będę musiała „reanimować” KaRiErę to udam się właśnie do tego typu reality show. “

Nie da się ukryć, że szczerość Martyny Linkiewicz wzbudziła zainteresowanie wśród jej obserwatorów. W komentarzach momentalnie zawrzało.

Oglądacie “Królową przetrwania”?

Źródło: Instagram / TVN7 / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej