Połącz się z nami

Królowa Życia aresztowana! Wpadła po pięciu latach wraz ze swoim partnerem!

Joanna P

News

Królowa Życia aresztowana! Wpadła po pięciu latach wraz ze swoim partnerem!

Jedna z bohaterek uwielbianego przez widzów programu „Królowe Życia” nagle zniknęła z mediów społecznościowych, gdzie była bardzo aktywna, co zaniepokoiło jej obserwatorów. Jak się teraz okazuje, obawy jej fanów się potwierdziły! Zobaczcie! Królowa Życia aresztowana!

„Królowe Życia” to program, który od lat leci na ekranach naszych telewizorów, a my z każdą kolejną edycją poznajemy nowe postaci, które żyją według własnych zasad i nie cofną się przed spełnianiem swoich marzeń. Jedną z bohaterek była Joanna P. Celebrytka, która brała również udział w produkcji „Damy i wieśniaczki” nie ukrywała, że uwielbia wystawne życie.

Joanna P
Źródło:
https://www.instagram.com/p/B2uLJZ9IyyM/

Na jej profilu na Instagramie, który obserwuje niemal 20 tysięcy internautów, Joanna uwielbiała pokazywać swoje luksusowe życie. My również niejednokrotnie rozpisywaliśmy się na temat jej stylizacji, których nie raz cena zwalała z nóg. Zobaczcie TUTAJ. Niemniej jednak ostatnio Joanna zamilkła na swoim profilu, a internauci zaczęli niepokoić się o losy swojej idolki, bo w komentarzach czytamy:

„Co się dzieje, że nie ma nowych zdj ani relacji? 😉 Wszystko dobrze? 🥺 ❤️”

„Hello co taka cisza? Proszę się odezwać, bo się martwię 😍😘”

Jak się okazuje, brak aktywności Joanny P. związany jest z jej aresztowaniem!

Królowa Życia aresztowana!

„Super Express” postanowił zrobić dochodzenie w tej sprawie. Jak się okazuje, Joanna P. wraz ze swoim partnerem zostali aresztowani. Co więcej, jej ukochany miał brać udział w zabójstwie 75-letniej kobiety. 24 marca 2014 roku została ona oblana kwasem w windzie swojego bloku przez Piotra G. Zabójstwo zostało zlecone przez Macieja. M. Adam J. partner celebrytki miał transportować zabójcę na miejsce zdarzenia. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie zmarła w wyniku powikłań. Jak się również okazuje, to nie ona miała być ofiarą i doszło do pomyłki. Konkubent Joanny.P już wcześniej został aresztowany w tej sprawie, jednak opuścił areszt po wpłaceniu 100 tysięcy złotych kaucji.

„SE” donosi, że cała trójka wpadła w ręce policji dopiero po 5 latach. Dodatkowo Joanna wraz ze swoim partnerem mieli zaproponować prokuratorowi łapówkę w kwocie MILIONA złotych! Prawnik, celebrytka oraz jej partner zostali tymczasowo aresztowani. Usłyszeli również zarzuty przekazania korzyści majątkowej urzędnikowi państwowemu.

„W śledztwie prowadzonym przez Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej, Adamowi J. oraz jego konkubinie Joannie P. przedstawiono zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu. Decyzją sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani” – podała PAP Prokuratura Rejonowa.

Wszystko wskazuje na to, że nie tak prędko Joanna P. wróci do swojego luksusowego życia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry