„Królowe życia 10” Widzów czekają spore zmiany…

1 kwietnia 2021
Przez: : W.M.

Okazuje się, że fani popularnego reality-show stacji TTV muszą liczyć się z kolejnymi zmianami w emisji. Poznajcie szczegóły. Spore zmiany w Królowych życia. Jak zareagują na to widzowie?

View this post on Instagram

A post shared by TTV.pl (@ttv.pl)

Królowe życia

Popularne reality-show stacji TTV miało premierę w 2016 roku. Program opowiadający o grupie przebojowych osób, które osiągnęły ogromny sukces w życiu zawodowym, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Kilka miesięcy temu widzowie oglądać mogli 9. sezon popularnego show stacji TTV, ale od kilku tygodni na fanów produkcji czekają odcinki najnowszej 10. edycji reality-show, w którym śledzić mogą losy wielu bohaterów, którzy uwielbiają życie w luksusie, nie przejmują się opinią innych i żyją według własnych zasad.

Zobacz także: Nowy wizerunek syna Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia nie była zachwycona

Bohaterowie Królowych życia, dzięki udziałowi w reality-show z powodzeniem podbijają także polski show-biznes. Chociaż ich nietuzinkowe podejście do życia wzbudza wśród wielu widzów zazdrość i krytykę, trudno nie zgodzić się z tym, że u zdecydowanej większości także i ogromną sympatię.

Spore zmiany w Królowych życia

Okazuje się, że widzów, którzy regularnie śledzą losy bohaterów najnowszego sezonu Królowych życia, czekać będą spore zmiany w emisji programu. Dotychczas show emitowane było od wtorku do czwartku o godzinie 22.05, a także w piątek o 22.05 oraz 22.30. Od 1 kwietnia odcinki 10. sezonu emitowane będą nie co inaczej. Od nowego miesiąca stacja TTV fanów Królowych życia zaprasza przed ekrany w czwartki oraz piątki o godz. 22.05.

„Ile radości 😆

A od przyszłego tygodnia zapraszamy na @krolowe_zycia_official w czwartki i piątki o 22:05. Mamy dla Was po DWA odcinki” – czytamy na oficjalnym profilu stacji TTV

View this post on Instagram

A post shared by TTV.pl (@ttv.pl)

Widzowie jak zwykle nie mogą doczekać się najnowszych odcinków programu. Przypominamy, że kolejne dwa premierowe odcinki już 1 kwietnia o 22.05. Będziecie oglądać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej