Połącz się z nami

Królowe życia 8. odc.12. Finał! Sprawdźcie, jak zakończył się ten sezon programu.

Królowe życia 8. odc.12

Rozrywka

Królowe życia 8. odc.12. Finał! Sprawdźcie, jak zakończył się ten sezon programu.

Właśnie zakończyły się Królowe życia 8. odc.12, w którym zobaczyliśmy Dagmarę, Kasię, Asię, a także Izę i Patryka. Przyjaciel Dagmary, Wicio wychodzi z ośrodka odwykowego. Iza zaczyna przygodę z siłownią, Kasia zaś postanawia zapewnić trochę ruchu swojej mamie. Zobaczcie zatem, co jeszcze wydarzyło się w finałowym odcinku ósmego sezonu! 

Królowe życia 8. odc.12

https://www.instagram.com/p/CAMzav2pd0q/

Dagmara

Wicio wychodzi z odwyku.

Wicio mimo trudnego pierwszego tygodnia świetnie przeszedł terapię w ośrodku odwykowym i teraz wraca do domu. Oczywiście Dagmara z Jackiem pojechali po niego, a na jego widok nie mogli wyjść z podziwu. Wicio bowiem rzeczywiście przestał pić, przytył parę kilogramów i dobrze wygląda. Dagmara bardzo się bała, że alkohol weźmie nad nim górę, stało się jednak inaczej i jest z niego bardzo dumna.

”Ja strasznie się bałam, że nie wytrzyma i sięgnie mi po kielicha”– wyznała Dagmara

Po drodze Wicia chciał się zatrzymać, aby kupić kwiaty dla swojej ukochanej Basi, bo to właśnie do niej jechali. Para postanowiła wyprowadzić się ze wsi do odnowionego  mieszkania Basi bliżej miasta. Tam również Wicio zaskoczył przyjaciół, bo stanowczo powiedział, że żadnego alkoholu w domu nie będzie. Zobaczył wódkę u Basi w kuchni i ją po prostu wylał do zlewu

“Czyściusieńko w domu, pachnąco. Na wicie to podziałało, że jednak nie idzie do meliny, no tylko ta Baśka tez potrafi” – powiedziała Dagmara.

Conan ma lekcje jazdy

Dagmara odwiedza Conana we Wrocławiu, bo chce go zabrać na lekcję jazdy samochodem. Wcześniej jednak próbowała się do niego dodzwonić, a on nie odbierał. Okazało się, że Conan ma zepsuty telefon. Dagmara była zła na syna, że nie szanuje pieniędzy i w ogóle się nie przejął, że nowy telefon mu upadł. Dodatkowo liczy, że zaraz dostanie nowy.

“Rodzice jak samotnie wychowują dzieci, albo jak nas nie ma jakiś czas, to później chcemy tym dzieciom to wynagrodzić. Dajemy dzieciom ponad miarę i sami robimy sobie krzywdę. Nie tylko sobie, dzieci staja się zepsute.”podsumowała Dagmara

Pamiętamy, jak w poprzednim odcinku Dagmara po stłuczce zabroniła Conanowi prowadzić samochód, dlatego teraz zafundowała mu lekcję jazdy. Chciała pokazać mu, jak zachowuje się auto i co może się stać przy dużych prędkościach jazdy. Lekcje miały pomóc mu również radzić sobie w trudnych sytuacjach na drodze

Iza i Patryk

W ostatnim odcinku Iza rzeczywiście zrobiła pierwszy krok w swojej walce z chorobą Hashimoto, była bowiem u dietetyka. Teraz widzimy jej kolejny krok, bo postanowiła razem z Patrykiem zacząć ćwiczyć na siłowni. Okazało się, że Iza kiedyś często ćwiczyła, jednak kiedy przestało to przynosić rezultaty, zniechęciła się. Teraz znając przyczynę takiego stanu rzeczy, dostała zastrzyku energii do działania.

“Zdrowie jest najważniejsze, więc trzeba wziąć się w garść”- powiedziała Iza.

Podczas treningu jednak Patryk spotkał swojego „fana”, który chciał brać z niego przykład. Iza próbowała nawet chłopaka wkręcić, ze Patryk jest jej trenerem.

Po wizycie na siłowni mogliśmy zobaczyć, jak Iza z Patrykiem odwiedzają swoje przyszłe biuro. Postanowili bowiem przenieść siedzibę firmy i biuro Izy w inne większe miejsce. Tam okazało się, ze nic nie jest, tak jak powinno być. Źle postawiona ściana, porysowana podłoga, a jeszcze wcześniej projektantka zawiodła z projektem. Dla tego tez Iza pożegnała się z ekipą remontowa, która nie sprostała jej wymaganiom.

Kasia

Kasia, która od jakiegoś czasu regularnie ćwiczy i dba o sylwetkę, teraz postanowiła „wziąć się” za swoją mamę. 

”Ja chodzę minimum trzy razy w tygodniu na siłownię. No i muszę się pochwalić, że ma 12 medali z mistrzostw polski w trójboju siłowym w latach młodzieńczych. No i moja mama sportowcem była grała w piłkę nożną w pierwszej lidze, jak była młoda, więc sport nie jest jej obcy.”powiedziała Kasia

Lidzia jednak nie chciała słyszeć o siłowni, dlatego córka zabrała ją w inne miejsce. Tam też jednakże ma ona okazję trochę się poruszać, jest to bowiem park rozrywki z dmuchanymi torami przeszkód.

Asia

Nie jest tajemnicą, że Asia uwielbia zakupy, a równie wielkim fanem zakupów i wyprzedaży jest jej przyjaciel Dominik. Tym razem jednak postanowiła zabrać przyjaciela, na masaż. Okazało się jednakże, że jej kierowca Maciek jest chory i zawiezie ich tylko w jedną stronę. Po wyjściu przed budynek jej auto było jednak zastawione z jednej strony. Asia dała nauczkę kierowcy, zostawiając ślad szminki na szybie.

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-12,S08E12,167211

Przypominamy, że premierowe odcinki programu w piątki o godz. 22:15. Królowe życia 8. odc.12. również pod linkiem -> https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-12,S08E12,167211

Więcej o programie tutaj!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry