Królowe życia 9. odc.1. Poznajemy nowa królową Sylwię. Wracają również znane bohaterki.

4 września 2020
Przez: : P.Z.

Właśnie zakończyły się Królowe życia 9. odc.1. Ten sezon rzeczywiście będzie inny od dotychczasowych. Zabraknie w nim bowiem Gabriela i Rafała, którzy po latach zrezygnowali z uczestnictwa w programie. Nie zabraknie za to Dagmary, Izy i Kasi, a do grona królowych dołącza inne barwne postacie. W tym odcinku poznaliśmy pierwsza z nich Sylwię, która razem z narzeczonym prowadzą bardzo wybuchowy biznes. Ciekawi? Zobaczcie zatem, co wydarzyło się pierwszym odcinku dziewiątego sezonu! 

Królowe życia 9. odc.1

Dagmara

Jacek i jego radosna twórczość

Oczywiście na początku pojawia się Dagmara i jej nieodłączny towarzysz Jecek, który tym razem wszedł do jej mieszkania ze sztalugą pod pachą i beretem na głowie. Stwierdził, że ma natchnienie i będzie malował.

”Stało się, rano dostałem natchnienie, palec boży mnie dotknął, potrzebuje modelki” – powiedział Jacek

“Ty masz coś z głową, ty nie masz pojęcia o malowaniu”– skomentowała Dagmara

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-1,S09E01,184186

Jacek chciał, żeby Dagmara mu pozowała, jednak nie było łatwo jej do tego namówić. W końcu udało mu się ją do tego skłonić przekupstwem. Twierdził dodatkowo, że będzie malował akt, ale nie przeszkadza mu, że modelka będzie ubrana, bo ma wielką wyobraźnię. Chciał namalować “Damę z łasiczką”. 

Dagmara twierdziła w komentarzu, ze Jackowi udzieliła się pandemiczna atmosfera z nudów wymyślał różne rzeczy

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-1,S09E01,184186

Dagmara twierdziła w komentarzu, ze Jackowi udzieliła się pandemiczna atmosfera i z nudów wymyślał różne rzeczy. Tym razem rzeczywiście dał wyraz swojej kreatywności, bo Dagmara zobaczyła siebie jego oczami na płótnie. Nie da się ukryć, że mogła mieć wiele zastrzeżeń zaczynając od podpisu pod dziełem “Dama z łasicom”.

”Te cycki wyglądają jak uszy od jamnika, Ja nie mam takich… a jak ty podpisałeś. Dlaczgo tam są jak u Hobbita cztery palce, ja ma pięć” – mówiła oburzona Dagmara

Jacek twierdził, że tak właśnie ją widzi, że to jest jego wizja artystyczna.

“Wypisz wymaluj, cała Dagmara” – powiedział Jacek

Żeby tego było mało, oboje później pojechali z dziełem Jacka, aby je oprawić. I tak o to akt Dagmary w wykonaniu jej przyjaciela zawisł na ścianie jej mieszkania.

“Mam tak nieforemne cycki. Jakbym takie miała, od razu się chlastam” – powiedziała Dagmara, patrząc na obraz na ściani

Conan szykuje się na Maturę

Conan niedługo ma egzamin maturalny i pakuje się do wyjazdu, Dagmara jednak czujnie sprawdza, co on zabiera. Nie pozwoli mu przecież pójść na maturę w koszulce polo

Kasia

Kasia ze swoją przyjaciółką Żyletą, wybiera się do Krakowa na komunię. Zwykle obie jeżdżą tam na imprezy, teraz Kasia miała niezły dylemat, co na siebie włożyć. Na taką okazję jej stylizację nie bardzo pasowały, poza tym bardziej konserwatywna Żyleta miała też coś do powiedzenia. Dlatego też wybrały dla Kasi, biały stonowany kostium.

“W doborze stroju kieruję się wieloletnim doświadczeniem i swoim gustem. I oczywiście, w czym czuję się najlepiej? W tym, w czym jestem inna. Ja z Żyletką to dwie przeciwności, które się przyciągają. Ona idzie w naturę, ja z trendem” – powiedziała Kasia

Strój to nie jedyny dylemat, który mają w związku z komunią. Prezent-  to następny temat do załatwienia. 

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-1,S09E01,184186

Sylwia

W tym odcinku poznaliśmy nową królową, która nie ukrywa swojej miłości do szybkich samochodów i która w męskim świecie obecnie czuje się jak ryba w wodzie. Razem z narzeczonym Łukaszem prowadza bowiem “wybuchowy” biznes. Mianowicie zajmują się zabezpieczaniem i wydobywaniem bomb i niewybuchów.

Para przez pracę spędza sporo czasu osobno. Ona w Krakowie, on w Szczecinie, teraz po tygodniach się zobaczą, bo szykuje się im duża akcja na morzu. Sylwia bowiem w takich sytuacjach bierze czynny udział. 

“Biorąc pod uwagę, że miałam salony Spa, salony kosmetyczne. Początkowo była to dla mnie czarna magia, te bomby niewybuchy… Teraz już pracujemy jak jedna drużyna… Nie było to łatwe” – powiedziała Sylwia

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-1,S09E01,184186

Sylwia rzeczywiście pracowała przy akcji ramię w ramię z facetami. Zabrała również tam swojego syna Patryka.

Podczas akcji nurek podpływał do obiektu, badając, co to jest i zdając relacje pozostającym na powierzchni. Sylwia wydawała polecenia i koordynowała całe przedsięwzięcie.

Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-1,S09E01,184186

Iza

Iza tym razem w pospiechu szykując się do wyjścia, szukała swojej torebki. Kiedy jednak Patryk podał ją jej, odkryła, że jest uszkodzona. Okazało się, że kiedy u Elizy była koleżanka, to za jej namową dziewczyny przeglądały Izy rzeczy. Iza nie była z tego faktu zadowolona i próbowała wytłumaczyć córce, że to na to nie ma przyzwolenia. 

Nie było to łatwe, tym bardziej, że Patryk nie widział problemu i podważał słowa Izy.

Przypominamy, że premierowe odcinki programu w czwartki i piątki o godz. 22:15. Królowe życia 9. odc.1. również pod linkiem -> https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej