,,Królowe życia’’: Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądała zanim zaczęła karierę! Możecie jej nie poznać!

8 lipca 2022
Przez: : KS

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd stacji TTV. Nie da się ukryć, że udziałem w programie Królowe życia podbiła serca wielu widzów. Teraz kobieta pokazała, jak wyglądała zanim stała się sławna i zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę!

Dagmara w Królowych życia

Program Królowe życia okazał się bardzo dużym sukcesem na antenie TTV. Produkcja pokazuje życia bohaterów, którym kamery towarzyszą w życiu codziennym. Nie brakuje tam zabawnych perypetii, ale także gorszych chwil i problemów z jakimi muszą się borykać.

Jedną z największych gwiazd jest właśnie Dagmara Kaźmierska. Przed kamerami często towarzyszy jej ukochany syn Conan oraz dwoje przyjaciół: Edzia i Jacek. Popularnością Dagmara cieszy się również w swoich social mediach. Tam często zamieszcza zdjęcia z podróży, sesji oraz z najbliższymi. Kobieta prowadzi także własny butik i jest prawdziwą fanką mody.

Dagmara Kaźmierska Królowe życia
Dagmara Kaźmierska

Zobacz także: Syn Dagmary Kaźmierskiej założył własny biznes!

Jak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska?

Wiele osób może zadawać sobie pytanie, jak Dagmara wyglądała w młodości. Bowiem, Królowa życia nigdy nie zaprzeczała, iż nie gardzi zabiegami poprawiającymi urodę. Okazuje się, że sama bohaterka produkcji TTV zdradziła, jak kiedyś się prezentowała.

Jak się okazuje, miała ku temu niebagatelną okazję. Mianowicie, jej ukochany syn Conan obchodził swoje 21. urodziny. Z tej właśnie okazji dumna mama postanowiła, że do życzeń, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie dołączy urocze zdjęcia. Na jednym z nich Dagmara pozuje z małym Conanem na rękach.

Nie da się ukryć, że zdecydowanie nie wygląda na nim, jak teraz. Królowa życia miała niegdyś długie ciemne włosy. Widać również, że jeszcze wtedy nie korzystała z zabiegów poprawiających urodę. Jednakże, już wtedy prezentowała się naprawdę pięknie.

A Wy, poznalibyście Dagmarę Kaźmierską z Królowych życia przed metamorfozą, którą przeszła na przestrzeni lat?

źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej