„Królowe życia”: Do obsady dołącza nowa uczestniczka. Zawód Julii Von Stein zaskakuje

18 maja 2022
Przez: : W.M.

W nowych odcinkach do obsady popularnego reality-show TTV dołączy nowa uczestniczka. Kim jest Julia Von Stein? Okazuje się, że na co dzień kobieta prowadzi z rodziną biznes pogrzebowy. Czy atrakcyjna blondynka zostanie nową gwiazdą Królowych życia?

Julia von Stein Królowe życia
Julia Von Stein, fot. Instagram

Julia Von Stein w Królowych życia

Program Królowe życia to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych formatów stacji TTV. Reality-show, w którym zamożni ludzie sukcesu pokazują swoje luksusowe życie, od kilku lat przyciąga przed ekrany wielu widzów. Warto zaznaczyć, że to właśnie dzięki udziałowi w Królowych życia popularność zdobyło wiele osób, które na stałe zapisały się na kartach polskiego show-biznesu, m.in. Dagmara Kaźmierska, Laluna czy Iza Macudzińska.

Zobacz także: Laluna wydawała oświadczenie po przegranej w Fame MMA.

Już wkrótce w nowych odcinkach programu Królowe życia pojawi się kolejna gwiazda. Julia Von Stein będzie nową królową reality-show. O swoim sukcesie pochwaliła się sama Julia na Instagramie.

„Już oficjalnie, mogę się Wam pochwalić, moim kolejnym sukcesem. Tym razem jest to współpraca z TVN Grupa Discovery dla stacji TTV.

Nowa Królowa,

nowa jakość,

nowe doznania…👑

Pozdrawia,

KRÓLOWA ŻYCIA I ŚMIERCI” – napisała na swoim profilu Julia

Kim jest Julia Von Stein?

Nowa bohaterka Królowych życia pochodzi z Tarnowa, ale co dzień mieszka w Warszawie.

To właśnie w miejscowości, z której pochodzi Julia, znajduje się jej rodzinny biznes, który pomaga prowadzić. Rodzice nowej Królowej życia prowadzą dom pogrzebowy, a do głównych obowiązków Julii należy projektowanie trumien, a także malowanie zwłok. Mimo iż biznes jest nietypowy, wszystko wskazuje na to, że nowa uczestniczka reality-show bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy.

Jak przystało na nową Królową życia, Julia Von Stein bardzo lubi luksus. Na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, na których prezentuje się w markowych stylizacjach czy z drogimi samochodami.

Nowa bohaterka Królowych życia.
Nowa Królowa życia.

Jesteście ciekawi, jakie życie prowadzi na co dzień Julia Von Stein? O tym przekonacie się oglądając nowe odcinki Królowych życia z jej udziałem.

źródło: Instagram Julii Von Stein

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej