”Królowe życia”: Edzia zabrała głos w sprawie konfliktu z Dagmarą Kaźmierską! To naprawdę koniec ich przyjaźni?

14 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu podczas Domówki u Dowborów wyznała, że jej przyjaźń z Edzią dobiegła końca. Choć gwiazda programu Królowe życia dość mocno odniosła się do relacji z Edytą, to jej przyjaciółka jest nieco innego zdania. Zobaczcie, co zdradziła Edzia z Królowych życia w rozmowie z jednym z portali!

Dagmara gorzko podsumowała znajomość z Edzią

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd programu stacji TTV, który od lat cieszy się niezmienną popularnością. Dzięki tej produkcji popularność zdobyli również przyjaciele Kaźmierskiej, którzy od lat trwają u jej boku. Jacek i Edzia wydawałoby się, że są nieodłącznymi kompanami w życiu Dagmary, jednak po ostatnim wywiadzie celebrytki wiele się zmieniło.

Kaźmierska, będąc gościem Domówki u Dowborów, w rozmowie z Maciejem i Joanną zdradziła, że jej przyjaźń z Edzią dobiegła końca. Jak wówczas mogliśmy usłyszeć, to z winy Edyty rozpadała się ich zażyła dotąd relacja.

“Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. […] Ale nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. […] Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie”.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o zakończonej przyjaźni z Edzią.

Bohaterki Królowych życia.
To koniec przyjaźni Edzi i Dagmary z Królowych życia?

Teraz głos w tej sprawie zabrała Edyta Nowak-Nawara, która nie ukrywa, że to nie pierwszy raz, kiedy oddaliła się od Dagmary.

Edzia z Królowych życia zabrała głos w sprawie konfliktu z Dagmarą

Nie da się ukryć, że panie niejednokrotnie miewały wzloty i upadki w historii swojej przyjaźni. Obie mają wybuchowe charaktery, jednak zawsze potrafiły znaleźć kompromis. Choć tym razem wydawało się, że sprawy mogły zajść za daleko, to Edzia jest nieco innego zdania. W rozmowie z portalem Pomponik podkreśliła, że szanuje w swojej przyjaciółce, że zawsze jest sobą i tym razem również jest pewna, że wszystko się dobrze skończy.

“Lubię w Dagmarze to, że zawsze jest sobą. Czasami bardzo długo się nie widzimy, bo każda z nas ma swoje życie, ale jednak zawsze się schodzimy, bo po prostu się przyjaźnimy”– powiedziała Pomponikowi.

Edzia nie chciała natomiast komentować dość mocnych słów Dagmary, która w swojej wypowiedzi posądziła ją o “gwiazdorzenie”. Choć jest pewna, że ich drogi ponownie się zejdą, to jak podkreśliła, nie będzie już tak samo.

“Chociaż wiadomo, że już nie będzie jak było”.

Mamy nadzieję, że Dagmara i Edyta po raz kolejny pokażą, że przyjaźń jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Musimy również podkreślić, że takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednej!

Wyobrażacie sobie program Królowe życia bez tego duetu?

Źródło: Pomponik / Instagram Edyty Nowka / Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej