Połącz się z nami

„Królowe życia”: Nowe fakty w sprawie oskarżonej Joanny P. – dowody nie działają na korzyść gwiazdy!

królowe życia oskarżona joanna p.

Z życia gwiazd

„Królowe życia”: Nowe fakty w sprawie oskarżonej Joanny P. – dowody nie działają na korzyść gwiazdy!

Królowe życia to cieszący się popularnością program, jednak jak się okazuje, niektóre bohaterki skrywają niepokojące tajemnice związane z ich życiem. Jedną z nich jest Joanna P., która w czerwcu ubiegłego roku została aresztowana. Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie. Poznajcie szczegóły!

Joanna P. z programu Królowe życia

Joanna P. aresztowana

W sierpniu ubiegłego roku do mediów dotarła informacja, że uczestniczka programu Królowe życia, Joanna P. wraz z partnerem zostali aresztowani. Sprawa zszokowała widzów, a Super Express postanowił wszcząć własne śledztwo w sprawie. Informacje, do których doszli budzą ogromny niepokój.

Okazuje się bowiem, że konkubent królowej brał udział w zabójstwie starszej kobiety. 75-latka została oblana kwasem w windzie swojego bloku. Partner Joanny miał zawieźć mordercę na miejsce zdarzenia. Żeby tego było, podczas zdarzenia doszło do pomyłki, a śmierć poniosła nie ta osoba, na którą planowano napaść. Mężczyzna trafił do aresztu, z którego wyszedł wpłacając 100 tys. zł kaucji. Ponadto Joanna wręczyła łapówkę w wysokości miliona zł prokuratorowi, który zajmował się sprawą.

„W śledztwie prowadzonym przez Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej, Adamowi J. oraz jego konkubinie Joannie P. przedstawiono zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu. Decyzją sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani” – podała PAP Prokuratura Rejonowa.

Zobacz także: Kulisy aresztowania Królowej życia

Oskarżona Joanna P.

Nowe fakty w sprawie

Okazuje się, że Joanna wraz z partnerem dalej czekają na rozprawę. Z racji działań prokuratura na ich korzyść, zadecydowano o zmianie organu zajmującego się sprawą.

„Po pojawieniu się sygnałów, że prokurator działa na korzyść podejrzanego, sprawa została mu odebrana i przeniesiona do innej prokuratury. W kwietniu 2020 r. została zakończona skierowaniem aktu oskarżenia i aktualnie toczy się przed Sądem Okręgowym w Płocku”.

Joanna P.

Ponadto zarzuty usłyszał także prokurator.

„Andrzej Z. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień i niedopełniania obowiązków służbowych, przyjęcia korzyści majątkowych oraz osobistych, a także utrudniania prowadzonego przez niego postępowania karnego. Prokurator w zamian za uzyskiwane korzyści miał ukierunkowywać postępowanie na wytworzenie nieprawdziwych dowodów mających świadczyć o niewinności jednego z głównych podejrzanych w sprawie o zabójstwo” – informuje Prokuratura Krajowa.

źródło: Instagram Asia_maja_paszkowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry