„Królowe Życia”: Poznaliśmy przyczynę śmierci Pani Basi. Tej tragedii można było zapobiec

27 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Ostatnio fanów Królowych Życia obiegła smutna wiadomość. Jak się okazało, zmarła partnerka Wici – Pani Basia, która w ostatnim czasie była bardzo blisko Dagmary i Jacka. Co się stało? W pierwszym odcinku wyjawiono przyczynę śmierci kobiety. Poznajcie szczegóły.

Królowe Życia

Królowe Życia to program, który pokochało ogromne grono widzów. Co sezon, wiele osób chętnie zasiada przed telewizorami śledząc życie uczestników. Bohaterzy reality-show żyją według własnych zasad. Nie ukrywają, że uwielbiają luksus i pieniądze, pomimo tego, że mogą żyć na poziomie muszą mierzyć się tak jak reszta osób z problemami dnia codziennego. Dzięki udziałowi w programie popularność i stabilne miejsce w show-biznesie zyskało wiele osób. Do grona szczególnych ulubieńców widzów należy Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska – bohaterka Królowych Życia

Dagmara wyróżnia się na tle innych osób. Żyje według własnych zasad i cały czas omija przeszkody, które los rzuca jej pod nogi. Dagmara w programie pokazuje swoje życie u boku syna Conana i najbliższych przyjaciół – jedynymi z nich była para, którą tworzyli Wicia i Pani Basia.

Przyczyna śmierci Pani Basi

Niedawno media obiegła smutna wiadomość o śmierci uczestniczki Królowych Życia Pani Basi, która była partnerką Wici. Dagmara i Jacek niejednokrotnie próbowali im pomóc w chorobie alkoholowej oraz problemach dnia codziennego. Kiedy wydawało się, że w końcu się poukładało w ich życiu – stało się najgorsze. Wicia poinformował swoją przyjaciółkę Dagmarę, że Pani Basia odeszła z tego świata:

„Sam jestem jak pień. 60 lat. Wzięło ją tu. Ja tu siedzę, zrobiłem kawę. Mówię: idę się wykąpać, pójdziemy na cmentarz. Powiedziała, żebym zrobił śniadanie. A za chwilę już… Ale całą noc narzekała na nerki” – powiedział Wicia w rozmowie z Dagmarą.

W pierwszym odcinku Królowych Życia poznaliśmy również przyczynę śmierci ukochanej Wici. Jak się okazuje, Pani Basia cierpiała na niewydolność nerek. Bohaterka reality-show ukrywała tę wiadomość przed bliskimi i nie leczyła się. Dagmara przyznała, że gdyby wiedziała, wzięłaby sprawy w swoje ręce i być może nie wydarzyłaby się taka tragedia:

„Basia już kilkanaście lat temu powinna się dializować, bo miała niewydolność nerek. Nikomu się nie przyznawała i dopiero Wicia mi teraz powiedział. Przecież jak ja bym wiedziała, że Basia się musi dializować, to ja bym jej nie popuściła.”

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej, Program Królowe Życia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej