Połącz się z nami

Królowe życia s.7 odc.24 FINAŁ – Piękny ślub w Wenecji i Edzia w ciąży.

Królowe życia s.7 odc.24. FINAŁ

Rozrywka

Królowe życia s.7 odc.24 FINAŁ – Piękny ślub w Wenecji i Edzia w ciąży.

W finale siódmego sezonu programu rzeczywiście ślub Edzi i wydarzenia, które jemu towarzyszyły, przyćmiły inne watki. „Królowe życia” s.7 odc.24 pokaże nam zatem Dagmarę i Jacka na ślubie Edzi. Jednak nie zabraknie także Gabriela i Rafała, gdzie ten drugi postanowił nauczyć się tańca na rurze. Pojawiła się również Kasia ze swoim partnerem.

Królowe życia s.7 odc.24

Dagmara

Nadszedł wielki dzień dla przyjaciółki Dagmary, to już za chwilę Edzia i Adam będą ślubowali sobie miłość w Wenecji. Edzia jest zestresowana i nie może opanować emocji, jednak całe szczęście, że obok ma Dagmarę, która wie jak ją uspokoić.

Dzień ślubu Edzi

Dagmara, Edzia i Adam schodzą razem na śniadanie, jednakże Jacek dołącza do nich dopiero po chwili. Dagmara chce zobaczyć obrączki i wpada na pomysł, żeby przymierzyć, jednak potem miała problem, żeby ją ściągnąć.

źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-24,S07E24,152501

Następnie obie panie szykowały się do wyjścia. Dagmara postanowiła jednak założyć długą suknię, bo przecież przez jej chore nogi musiała włożyć sportowe buty. Chciała zatem je trochę zasłonić. Edzia za to wyjątkowo nie miał żadnych problemów z wyborem kreacji, problem miała tylko z założeniem bardzo wysokich czerwonych szpilek.

„No muszę przyznać, że moja Edzia, jak już się zrobiła, jako panna młoda – wyglądała zjawiskowo. Uradowała moje oczy. Po królewsku Edzia wyglądała”. – powiedziała Dagmara.

Ślub Edzi i Adama

Na dole czekał już na Edzię niewątpliwie zachwycony jej wygładem Adam. Potem wszyscy popłynęli gondolą do urzędu.

Królowe życia s.7 odc.24. FINAŁ
źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-24,S07E24,152501

I tak spełniło się wielkie marzenie Edzi, jakim był ślub w Wenecji. Edyta Nowak została żoną Adama Nawary. Dagmara, składając życzenia młodej parze, oczywiście uroniła łezki.

Edyta wyjawi tajemnicę

Po emocjach związanych z ceremonią ślubną Edzia zabiera Dagmarę ze sobą do łazienki. Obie licytują się, która się bardziej męczy.

„Czym ty się możesz męczyć? Tym, że przytyłaś i sukienka za ciasna? Przecież my już w naszym wieku nie możemy tyle żreć”. – powiedziała wzburzona Dagmara.

„Ale ja nie jem dużo, tak mi niedobrze” – odpowiedziała Edzia, odsłaniając sugestywnie brzuch.

Okazało się, że Edzia jest w czwartym miesiącu ciąży i wtedy przyjaciółki mogły porozmawiać o późnym macierzyństwie. Dagmara i Jacek oczywiście pogratulowali Edzi i Adamowi.

Rafał i Gabriel

Gabriel Wraca do domu bardzo tajemniczo. Reagował bardzo nerwowo na pytania Gabriela — gdzie był, wyznając później, że szykuje dla niego niespodziankę. Którą rzekomo popsuł swoją dociekliwością.

„Pojedziesz ze mną jutro rano, to zobaczysz… to wymaga ode mnie dużo wysiłku i zaangażowania, dlatego wracam taki zmęczony” – powiedział z irytacją Rafał.

Przez naciski i obrażanie się Gabriela nie udało się utrzymać w tajemnicy. Dlatego Rafał zdradził, że uczy się dla niego tańczyć na rurze. Obaj pojechali do miejsca, gdzie Rafał miał lekcję.

Królowe życia s.7 odc.24. FINAŁ
źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-24,S07E24,152501

„Jak ja bym wstawił tę rurę do sypialni i pewnego razu byś przyszedł do domu … to ty umarłbyś z wrażenia. Z takiej rury prosto do łóżka” – podsumował Rafał.

Na koniec Gabriel wyraził zgodę na taki rodzaj treningu Rafała.

Kasia

Tym razem bohaterka „Królowych życia” została zaproszona jako jurorka na konkurs piękności „Miss Polonia województwa dolnośląskiego”. Kasia lubiąca wyzwania i nowości z pewnością nie mogła odmówić sobie takiego wydarzenia. Wybrała się tam w towarzystwie Gabryela.

Królowe życia s.7 odc.24. FINAŁ

To dla mnie był zaszczyt, że mnie wybrali… Bo ja ogólnie jestem osobą dość kontrowersyjną, taki hard core raczej, a im się to akurat spodobało”-przyznała Kasia

Przypomnijmy, że to był finałowy odcinek siódmego sezonu.

Dla tych zaś, którzy nie widzieli programu „Królowe życia” s.7 odc.23, są powtórki.
Sobota, godz. 21:15
Niedziela, godz. 18:05 i 0:40
Środa, godz. 20:20

Cały odcinek do obejrzenia również pod linkiem –>https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-24,S07E24,152501

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry