Połącz się z nami

Krupa ochrzciła córeczkę! Pokazała sporo zdjęć!

Krupa ochrzciła córeczkę

News

Krupa ochrzciła córeczkę! Pokazała sporo zdjęć!

Modelka kilka miesięcy temu została mamą malutkiej Ashy. Teraz Krupa ochrzciła córeczkę i pokazała sporo zdjęć z tej uroczystości!

Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Odkąd jej córeczka przyszła na świat, gwiazda zasypuje swoich fanów ogromną ilością zdjęć i filmików swojej pociechy. Z całą pewnością malutka Asha to rozkoszny bobas, który skradł serce już niejednemu.

Od samego początku Joasia nie ukrywa wizerunku swojego maleństwa i z chęcią pokazuje twarz malutkiej. Modelka dzieli się ze swoimi fanami różnymi postępami w rozwoju swojej córeczki, dumnie publikując zdjęcia na Instagramie. Nie ciężko zauważyć, że od narodzin Ashy profil Joasia zdominowany jest przez zdjęcia malutkiej. Ostatnio Krupa pokazała film, na którym mała Asha-Leigh nabyła nową umiejętność trzymania butelki. Asia na swoim Instastoriers opublikowała nagranie, jak jej córeczka pije mleko z butelki i sama ją trzyma.

Dzięki bieżącym fotografiom Ashy na profilu Joasi, fani gwiazdy mogą obserwować, jak malutka rośnie i się rozwija. Ostatnio czujni internauci zauważyli, że córeczka modelki coraz bardziej przypomina swojego tatę, a ciężko znaleźć w niej podobieństwo do Krupy. Jednak modelka wyznała, że jej córeczka jest bardzo podobna do niej, jak była w jej wieku.

Krupa ochrzciła córeczkę!

Po 4 miesiącach od narodzin, rodzice Ashy postanowili ją ochrzcić. O tym wydarzeniu dowiedzieliśmy się dzięki wpisowi Joasia, która oprócz informacji na Instagramie zamieściła również sporo zdjęć z uroczystości.

„Wyjątkowy dzień naszego Aniołka”– napisała Joasia.

Malutka Asha-Leigh ubrana była tradycyjnie na biało, w białą szatkę, a jej główkę zdobiła biała czapeczka. Oprócz zdjęć córeczki, Joasia zamieściła również sporo zdjęć z rodziną i przyjaciółmi, którzy towarzyszyli malutkiej podczas Chrztu Świętego. Oprócz rodziców i dziadków, na uroczystości pojawili się również rodzice chrzestni, którymi została siostra Joasia – Marta Krupa oraz jej mąż Marco Andretti. Do ceremonii doszło w kościele baptystów.

Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się sporo komentarzy od fanów modelki, którzy rozpływali się nad uroczą Ashą:

„Przepiękne te zdjęcia, ona jest taka urocza.”

„Ale ona jest piękna. Dużo błogosławieństwa dla dziewczynki i całej rodziny.”

„Super mała cudna. Naturalnie, prawdziwie można, można 😁 Brawo dla Ciebie Asiu. ”


„Aniołek 😍”

Rzeczywiście Asha należy do przesłodkich bobasów. Zgadzacie się?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry