Połącz się z nami

Krupa ostro do Pisarek „Miej szacunek!”. Menadżerka modelki jej odpowiada!

News

Krupa ostro do Pisarek „Miej szacunek!”. Menadżerka modelki jej odpowiada!

Jurorka „Top Model” skomentowała swój konflikt z jedną ze zwyciężczyń programu. Krupa ostro zwróciła się do Pisarek, nie ukrywając przy tym swojego zażenowania. Na jej słowa odpowiedziała menadżerka wschodzącej gwiazdy! Szykuje się medialny konflikt?

Karolina Pisarek swoją popularność zawdzięcza „Top Model”, w którym brała udział i ostatecznie zajęła drugie miejsce w 5. edycji programu. Chociaż nie wygrała show, „Top Model” otworzył jej drzwi do kariery, która szybko nabrała tempa. Od tej pory współpracowała z wieloma znanymi projektantami oraz znalazła się w gronie 100 najpiękniejszych twarzy na świecie. Ponadto modelka ostatnio miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej „Front Row”, czyli programu o kulisach „Top Model”.

Od jakiegoś czasu mówi się w mediach o konflikcie Pisarek z jurorką „Top Model”. Wszystko zaczęło się od afery związanej z menadżerką Krupy, Małgorzatą Leitner, która aktualnie sprawuje piecze nad Pisarek.

Krupa ostro do Pisarek „Miej szacunek!”

W rozmowie z reporterem Pudelka, Joanna skomentowała swój konflikt z dawna podopieczną:

„Pamiętam taki moment, byliśmy na Boot Campie. Karolina była bardzo sexy ubrana na nagrania no i ja chciałam jej dać mój płaszcz. Myślałam, że jej zimno. A ona z takim attitude mówi, że nie potrzebuje, że „ona wie, że jest gorąca… Ja mówię, że dobrze… Widać coś jest nie tak”

Dodała również, że po kilku dniach w mediach pojawiły się informację o jej rzekomym konflikcie z Pisarek oraz o tym, że ostro zwróciła się do młodej modelki:

„Na następny dzień czy dwa dni później wyszły artykuły, że ona chce mnie wygryźć z programu, że ja chcę ją wyrzucić z programu. Kochana! Jak ja bym chciała, żebyś nie była w programie, to byś nie prowadziła Front Row! „

Zaapelowała do Pisarek o szacunek, jaki jej się należy:

„Ja jestem szczera. Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne „ping pong”. To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek…”

Mocne słowa jurorki „Top Model” zdecydowała się skomentować była menadżerka Kurpy, a obecna Karoliny Pisarek, Małgorzata Leitner.

„Co o promowaniu i pracy za kulisami może wiedzieć kobieta, która nawet SAMA siebie nie wypromowała, a która do dzisiaj odcina kupony od mojej 8-letniej pracy i poświęcenia? Hejtowanie młodszej konkurencji czy dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt. Przymykałam oko na tę ignorancję, gdy była urocza-jakieś 8 lat temu. Dziś zdecydowanie komentuję standup comedy season 9 w wykonaniu 40-latki” 

Myślicie, ze mocne słowa menadżerki pójdą w pięty Joasi?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry