Połącz się z nami

Krupa pokazała ciało 4 miesiące po porodzie! Fani:”jesteś ledwo co po ciąży, a wyglądasz jak marzenie”

Zdrowie i dieta

Krupa pokazała ciało 4 miesiące po porodzie! Fani:”jesteś ledwo co po ciąży, a wyglądasz jak marzenie”

Joanna Krupa to świeżo upieczona mama. Choć jej mała córeczka przyszła na świat zaledwie parę miesięcy temu, jej figura szybko wraca do normy. Zobaczcie, jak wygląda! Krupa pokazała ciało 4 miesiące po porodzie!

Joanna Krupa to modelka, która odniosła międzynarodowy sukces. Jej piękną urodę i idealne ciało podziwiają miliony kobiet. Nic więc dziwnego, że profil modelki obserwuje tak ogromna ilość internautów, bo aż 1.7 miliona. Początkowo Joanna dzieliła się swoimi zdjęciami, dziś jej profil owładnęły fotografie córeczki Ashy-Leigh, która przyszła na świat w listopadzie, ubiegłego roku. Joanna bardzo chętnie dzieli się zdjęciami córki w różnych sytuacjach. Modelka celebruje zarówno wspólne święta, jak i zwykłą codzienność. Często też pokazuje nagrania małej Ashy – na przykład TUTAJ możecie zobaczyć uśmiechniętą córkę modelki.

Krupa pokazała ciało 4 miesiące po porodzie! Fani:”jesteś ledwo co po ciąży, a wyglądasz jak marzenie”

Nikogo nie dziwi fakt, że modelka miała cel, by jak najszybciej powrócić do formy po urodzeniu córki. Nikt nie spodziewał się, że stanie się jednak to aż tak szybko. Dziś, Joanna opublikowała nagranie, na którym wygina się w samej bieliźnie. W opisie przyznała, że w końcu widzi światełko w tunelu w odzyskaniu ciała sprzed ciąży – i trudno się z nią nie zgodzić! Trzeba przyznać, że Joanna zdumiewająco szybko zgubiła ciążowe kilogramy, a jej sylwetka prezentuje się niesamowicie! Przyznała, że choć najważniejsze jest zdrowa dieta i ćwiczenia, warto wspomagać się również innymi zabiegami:

„Dzień dobry! 4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. (…) Będę szczera i powiem, że ćwiczenia i prawidłowe odżywianie się to główny klucz, ale nie mogę uwierzyć, że ogromna różnica, jaką widzę po zaledwie 2 brazylijskich sesjach masażu lympatycznego w tym tygodniu. To było prawdziwe błogosławieństwo! To nie jest AD, ale post, aby zmotywować inne matki, które zmagają się z trudnościami, że czasami potrzebujemy dodatkowej pomocy, aby doprowadzić nasze ciała do zdrowego stanu i poczuć się dobrze po urodzeniu dziecka przez 9 miesięcy. Wkrótce opublikuję zdjęcia przed i po i jest to szokujące! (…)”

Fani zachwycili się formą Joanny, w komentarzach nie szczędzą pozytywnych słów:

„jesteś ledwo co po ciąży a wygladasz jak marzenie🥰😍”

„Wspaniała Asia😍”

„Asia, jesteś boginią!😍 Cudowne ciało. Pozdrawiam ciepło🔥”

My jesteśmy zachwyceni figurą Joanny! A Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry