Połącz się z nami

Krupa pokazała zdjęcie córeczki! To mały aniołek!

Joanna krupa urodziła

News

Krupa pokazała zdjęcie córeczki! To mały aniołek!

Joanna Krupa urodziła 2 listopada, o czym poinformowała na następny dzień na Instagramie. Teraz Krupa pokazała zdjęcie córeczki! Zobaczcie jaki to słodki aniołek!

Na ten dzień wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Joanna Krupa umiejętnie podgrzewała atmosferę zamieszczając kolejne zdjęcia z postępami swojej ciąży. Dwa dni temu opublikowała zdjęcie z ostatniej wizyty u lekarza przed porodem. Poinformowała tym samym, że jest już w 39 tygodni ciąży, więc lada dzień można było spodziewać się narodzi jej córeczki i tak też się stało.

Joanna Krupa 2 listopada powitała na świecie swoją ukochaną córeczką. Z pewnością na ten wielki dzień oprócz rodziców, czekało również mnóstwo fanów modelki oraz zainteresowane media. Gdy tylko na Instagramie, mąż Krupy Douglas Nunes, zamieścił zdjęcie Joasi i nowo narodzonej córeczki z porodówki, w mediach natychmiastowo pojawiły się informacje na ten temat. Niedługo po tym, również modelka opublikowała te same zdjęcia informując swoich fanów, że jej córeczka przyszła na świat, więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

„Jeden z najbardziej niesamowitych emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Mała dziewczynka Asha-Leigh Nunes urodzona 11.02.19 o 550pm. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety są prawdziwymi wojownikami.

(One of the most amazing emotional and hardest days of my life. Little baby girl Asha-Leigh Nunes born on 11/02/19 at 550pm. All I can say is women are true warriors.)

Pod zamieszczonym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od sławnych gwiazd oraz fanów modelki. Wszyscy z zachwytem podziwiali małą Ashę.

Krupa pokazała zdjęcie córeczki

Teraz jeden dzień po porodzie, Joasia zamieściła kolejne zdjęcie swojej cudownej córeczki. Malutka wygląda cudnie, zupełnie inaczej niż tuż po porodzie.

„My princess Asha-Leigh Presley Nunes ❤️”

Nie da się ukryć, że mała Asha urodę zdecydowanie ma po mamie. Urocze zdjęcie śpiącej córeczki Joasi rozczuliło obserwatorów modelki, którzy w komentarzach rozpływają się nad maleństwem:

„Cudowna❤️❤️❤️”


„Piekna !!!!! Laleczka 😍😍😍 gratuluje Asiu, będziesz wspaniała mama 😘❤️”

„Love her!!!! ❤️❤️❤️❤️ Beautiful princess 👸”

Dołączamy się do słów internautów. Malutka Asha jest przesłodka. Rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej zdjęć cudownej pociechy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry