Połącz się z nami

Krupa w skąpym stroju kąpielowym rozpala zmysły – „najpiękniejsza osoba na świecie”

Odcień włosów Joanny Krupy

Moda i uroda

Krupa w skąpym stroju kąpielowym rozpala zmysły – „najpiękniejsza osoba na świecie”

Joanna Krupa już dawno nie wrzucała na swój profil w mediach społecznościowych takich fotek. Modelka i mama słodkiej Ashy zaprezentowała swoją sylwetkę w skąpym stroju kąpielowym, a fani nie mogą wyjść z zachwytu. Wcale nas to nie dziwi, bo Joasia prezentuje się obłędnie! Zobaczcie!

Kariera

41-latka od lat obecna jest w świecie polskiego show-biznesu, jak i również jest znaną osobowością za oceanem. Choć modelka pochodzi z Warszawy, to jako mała dziewczynka wraz z mamą i siostrą wyemigrowały do Stanów Zjednoczonych. Joanna na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych i pojawiała się na okładkach magazynów publikowanych na całym świecie.

Joasia pojawiła się w amerykańskiej wersji programu „Taniec z Gwiazdami”. W Polsce mogliśmy ją widzieć w takich programach jak: „Starsza pani musi fiknąć”, czy „The Real Housewives of Miami”. Niemniej jednak to rola prowadzącej polski „Top Model” pozwoliła jej stać się gwiazdą w swoim rodzinnym kraju.

Macierzyństwo

W 2019 roku Joasia na świecie przywitała swoją pierwszą pociechę-córeczkę Ashę-Leigh. Rok wcześniej po rozwodzie z Romainem Zago stanęła na ślubnym kobiercu z Douglasem Nunesem. Owocem ich miłości jest słodka Asha, której zdjęcia i filmiki znajdziemy na Instagramie Krupy. Profil Modelki już teraz obserwuje 1,8 miliona internautów, co jest bez wątpienia imponującym wynikiem.

View this post on Instagram

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

Krupa w skąpym stroju kąpielowym

To właśnie na profilu Joanny Krupy pojawiło się teraz zdjęcie, na którym zaprezentowała się swoim obserwatorom w skąpym stroju kąpielowym. Jak widzimy, po ciąży nie ma już ani śladu i zapewne niejedna kobieta mogłaby 41-latce pozazdrościć takiej figury. Musicie przyznać, że widok zapiera dech w piersiach.

Komentarze od internautów mówią również same za siebie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanów modelki. Przytaczamy tylko niektóre z nich:

„❤️❤️❤️❤️❤️❤️ najpiękniejsza osoba na świecie❤️❤️❤️❤️❤️”

„Aśka 🔥”

„Bogini 😍🔥”

Ciężko nam się nie zgodzić z powyższymi komentarzami. Joasia Krupa na powyższym zdjęciu bez wątpienia rozpala zmysły i zachwyca.
Też tak uważacie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry