Krychowiak i Jaunat pokazali zdjęcia ze ślubu! Zaskakująca kreacja Celi!

26 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Piłkarz i jego partnerka wzięli cichy ślub, którym pochwalili się w sieci. Teraz Krychowiak i Jaunat pokazali zdjęcia z uroczystości. Kreacja panny młodej jest zaskakująca!

W Wigilijny wieczór piłkarz Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia Jaunat, oznajmili światu, że są po ślubie. Szczęśliwa para po 8 latach zdecydowali się zalegalizować swój związek. Półtora roku temu, piłkarz oświadczył się swojej wybrance na jednej z plaż Bora Bora, jednak z jego wypowiedzi wynikało, że para nie spieszy się do ołtarza.

„W życiu trzeba nauczyć się cierpliwości. Jest takie przysłowie po francusku: Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się tego pragnie” – mówił wtedy Krychowiak. 

Jednak zakochani zdecydowali się na cichy ślub, z dala od blasku i fleszy. Media o wszystkim dowiedziały się dopiero po fakcie, gdy młoda para obwieściła nowinę. O tym, że są już małżeństwem jako pierwsza poinformowała modelka na swoim profilu na Instagramie:

„Jesteśmy Krychowiakami! To najlepszy prezent na Święta, jaki mogłam dostać. Jesteśmy oficjalnie po ślubie” – napisała Jaunat.

Przy okazji pochwaliła się okazałym pierścionkiem zaręczynowym oraz obrączką.

Krychowiak i Jaunat pokazali zdjęcia ze ślubu!

Tym razem zarówno modelka jak i piłkarz pokazali zdjęcia z uroczystości zaślubin.

 “All I want for Christmas is you”- podpisała zdjęcia pani Krychowiak.

Bez wątpienia zaskakująca jest kreacja panny młodej. Celia nie włożyła tradycyjnej białej sukienki, ale biały garnitur z szerokimi spodniami i marynarką. Do tego panna młoda dobrała białe szpilki oraz torebkę z wężowym wzorem.

Pan młody natomiast zaprezentował się w szarym garniturze. Bez wątpienia państwo młodzi wyglądali bardzo elegancko i stylowo.

Jeszcze raz życzymy Państwu Młodym wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej