Krystian Ochman wylądował w szpitalu. Piosenkarz ma spore problemy zdrowotne

29 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Tegoroczny reprezentant Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. To właśnie przez chorobę muzyk odwołał swój ostatni koncert w Łodzi. Teraz Krystian Ochman trafił do szpitala.

Kariera Ochmana

O Krystynie Ochmanie zrobiło się głośno podczas emisji 11. sezonu The Voice of Poland. Młody muzyk zdecydował się zgłosić do muzycznego talent show, gdzie swoim głosem oczarował zarówno jurorów, jak i widzów. Ostatecznie Krystian pod skrzydłami swojego trenera Michała Szpaka dostał się do finału, który wygrał.

W maju 2022 roku Ochman reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasz rodak od początku typowany był przez bukmacherów jako jeden z faworytów, jednak po zsumowaniu głosów Polska ostatecznie uplanowała się na 12. miejscu.

Zobacz także: Jacek Kurski o występie Ochmana na Eurowizji.

Chociaż wielu Polaków liczyło na zwycięstwo, miejsce Ochmana na Eurowizji z całą pewnością było dla wszystkich sukcesem, który otworzył mu furtkę do międzynarodowej kariery.

View this post on Instagram

A post shared by OCHMAN (@krystianochman)

Krystian Ochman w szpitalu

Po zakończeniu swojej przygody z Eurowizją Krystian rozpoczął w Polsce swoją trasę koncertową. Niestety plany artyście pokrzyżowała choroba. W ubiegłym tygodniu 22 czerwca Ochman wystąpić miał w Teatrze Muzycznym w Łodzi, jednak kilka godzin przed koncertem wokalista odwołał swój występ.

„Kochani, przepraszam najmocniej, ale dzisiejszy koncert w Łodzi musimy przenieść na 2 września. Wszystkie bilety oczywiście zachowują ważność i mam nadzieję, że spotkam się z Wami wszystkimi w nowym terminie” – oznajmił Krystian

Ochman wyjaśnił, że musiał odwołać swój koncert ze względu na chorobę.

„Wróciłem od lekarza laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam spuchnięte migdały straszne i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony. Najmocniej przepraszam, ale dzisiaj nie dam rady zaśpiewać koncertu w Lodzi” – mówił w swoich mediach społecznościowych

Niestety jak zdradził sam Krystian, ostatecznie wokalista trafił do szpitala. We wtorek, dokładnie tydzień po odwołanym koncercie, Ochman opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łózka, informując fanów, że dochodzi powoli do zdrowia.

„Dziękuję wam za miłe słowa i wsparcia. Przepraszam, że nie byłem aktywny, ale wciąż jestem w szpitalu, gdzie dzień po dniu dochodzę do zdrowia. Odezwę się do was jutro” – napisał Ochman

Krystian Ochman w szpitalu
Krystian Ochman leży w szpitalu

Kolejny koncert Krystiana zaplanowany jest już na najbliższy piątek 1 lipca w Warszawie. Fani, którzy czekają na występ artysty, z pewnością mają nadzieję, że Ochman zdoła pojawić się na scenie i dla nich zaśpiewać.

Życzymy zdrowia!

Zdjęcie Krystian Ochman
Krystian Ochman/fot. AKPA

źródło: Instagram Krystiana Ochmana/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej