Krystyna Przybylska: [wiek, mąż, Anna Przybylska, wnuczka]

13 września 2021
Przez: : KS

Krystyna Przybylska to babcia Oliwii Bieniuk, która bierze udział w najnowszej edycji programu Taniec z gwiazdami. Kobieta niejednokrotnie wypowiadała się publicznie o stracie córki – Anny Przybylskiej. Internauci zastanawiają się również, co wiadomo na jej temat. Sprawdźmy!

Krystyna Przybylska: wiek

Wielu internautów szuka w sieci informacji na temat wieku matki Anny Przybylskiej. Niestety, na próżno. Wiadomo jednak, że rodzina Przybylskich w czasie, gdy na świcie pojawiły się Anna i jej siostra Agnieszka, mieszkała w Gdyni. Wiadomo, że Krystyna Przybylska z zawodu była technikiem gastronomii.

Jak już wspominaliśmy, kobieta urodziła dwie córki. Starsza z nich – Agnieszka – urodziła się w 1974 roku, natomiast młodsza Anna w 1978 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Oliwii Bieniuk?

Krystyna Przybylska
Mama Anny Przybylskiej – Krystyna Przybylska.

Krystyna Przybylska: mąż

Pierwszym partnerem życiowym Krystyny Przybylskiej był Bogdan Przybylski. Mężczyzna był oficerem marynarki wojennej. Ojciec Anny Przybylskiej zmarł w 1995 roku wskutek choroby nowotworowej. Cała rodzina długo nie mogła pogodzić się z jego odejściem.

Przybylska po śmierci męża potrzebowała czasu, aby wszystko sobie poukładać. Następnie zrozumiała, że jest w stanie otworzyć się na innego mężczyznę. Związała się z Benedyktem Wietrzykowskim. Nowego partnera matki bez problemu zaakceptowały także córki z pierwszego małżeństwa.

Mimo, że rodzina Przybylskich jest dość medialna, Wietrzykowski nigdy nie starał się być na świeczniku. Zdecydowanie bardziej skupiał się na relacji z Krystyną Przybylską.

Krystyna Przybylska: Anna Przybylska

Mama Anny Przybylskiej wielokrotnie wypowiadała się publicznie o przedwczesnej śmierci swojej córki. W tym trudnym czasie towarzyszyło jej wiele emocji. Kobieta często podkreślała także, że Jarosław Bieniuk i troje dzieci aktorki i piłkarza zawsze mogą liczyć na jej wsparcie.

Wnuczka Krystyny Przybylskiej – Oliwia Bieniuk, która jest najstarsza z rodzeństwa, swoich sił próbuje w programie Taniec z gwiazdami. W jednym z odcinków wraz z kamerami odwiedziła babcię. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć to na antenie Polsatu już 13 września o godzinie 20.05.

Źródło: Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej