Krystyna Sokołowska: [wiek, miss, Instagram]

4 maja 2022
Przez: : KS

Krystyna Sokołowska to jedna z finalistek konkursu Miss Polonia 2021. To właśnie ona będzie miała okazję sięgnąć po tytuł najpiękniejszej Polki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krystyna Sokołowska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Krystyna ma 25 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Białegostoku. Jest studentką, a ponadto właścicielką klubu sportowego. Jest trenerem gimnastyki artystycznej oraz stretchingu z dziećmi i dorosłymi.

Krystyna zdradziła również, że biegle posługuje się trzema językami obcymi. W wolnych chwilach chętnie gra na fortepianie, uprawia sport, gotuje oraz podróżuje.

Finalistka Miss Polonia 2021 uważa, że trzy najlepiej opisujące ją cechy to ambicja, odwaga oraz determinacja. Jej największe marzenie to po prostu szczęśliwe życie. Chce mieć u boku ukochanego partnera, dzieci, psa i kota. Ważnym aspektem jest również spełnienie zawodowe. Oprócz tego, Krystyna chciałaby pomagać innym uwierzyć w siebie i osiągnąć sukces.

Krystyna Sokołowska miss
Krystyn Sokołowska

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polonia Sandrze Staszewskiej?

Krystyna Sokołowska: miss

Krystyna na udział w konkursie Miss Polonia zdecydowała się, ponieważ od najmłodszych lat lubi występować na scenie i przebierać się w różne kreacje. Po raz pierwszy, zaczęła myśleć o tym już kilka lat temu. Ostatecznie, doszła do wniosku, że jej czas nadszedł dopiero teraz. Zapewnia, że da z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się przed jury i widzami najstarszego konkursu miss w Polsce.

Finalistka Miss polonia uważa, że jest odpowiednią osobą na to miejsce, ponieważ zawsze emanuje od niej pozytywna energia. Oprócz tego, ważne, aby bez problemu nawiązywać relacje z innymi ludźmi. Poza tym, chciałaby przekazywać innym kobietom siłę, wspierać je oraz obdarowywać empatią.

Krystyna Sokołowska: Instagram

Finalistka Miss polonia 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krysia_sokolowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 7 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej