Połącz się z nami

Krzesełko do karmienia Henia Majdana to hit znanej marki! Wiemy, ile kosztuje!

Z życia gwiazd

Krzesełko do karmienia Henia Majdana to hit znanej marki! Wiemy, ile kosztuje!

Synek Majdanów powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdą. Perfekcyjna pani domu regularnie zamieszcza zdjęcia swojej pociechy, przy okazji pokazując akcesoria, z których korzysta Henio. Tym razem Małgosia pokazała na swoim Instastory krzesełko do karmienia Henia znanej luksusowej marki. To prawdziwy hit wśród mam. Krzesełko „rośnie” wraz z dzieckiem.

Na narodziny synka Małgosi i Radosława Majdanów czekało wielu ich fanów. 10 czerwca szczęśliwi rodzice poinformowali, że ich pociecha jest już na świecie. Od samego początku dumni rodzice nie ukrywali tożsamości swojego synka i chętnie pokazywali jego twarz w mediach społecznościowych. Mały Henio wyrasta na wielką gwiazdą, a przyszłe mamy często czerpią inspirację i podpatrują, na jakie dziecięce artykuły zdecydowała się Małgosia.

Krzesełko do karmienia Henia Majdana to hit znanej marki!

Jeszcze przed porodem, perfekcyjna pani domu pochwaliła się wózkiem, jaki kupiła dla swojego malucha. Innym razem zareklamowała luksusową kołyskę oraz bujaczek. Teraz przyszła kolej na krzesełko do karmienia. Już niebawem mały Henio będzie próbował nowych smaków zatem jego mama już zadbała o to, by maluch miał w czym spożywać posiłki. Tym bardziej, że w modelu, który wybrali Majdanowie, możliwe jest zamontowanie fotelika niemowlęcego. Jest to krzesełko firmy Stokke model Tripp Trapp.

Mebel wykonany jest z drewna i odpowiedni jest zarówno dla niemowląt, z wykorzystaniem wyżej wymienionego fotelika oraz również mogą skorzystać z niego osoby dorosłe, bowiem krzesełko „rośnie” wraz z dzieckiem i możliwe są różne konfiguracje. Dostępna jest dość bogata kolorystyka tego modelu, który świetnie wkomponuje się w nowoczesne, skandynawskie wnętrze. Jego cena nie należy do najniższy. Podstawowy model kosztuje ok. 849 zł jeśli wykonane jest z drzewa bukowego, 1099 zł jeśli krzesełko jest dębowe. Dodatkowy fotelik niemowlęcy to koszt ok. 450 zł. Dla dziecka siedzącego natomiast należy dokupić dodatkowe części, których cena to ok. 189 zł. Tripp Trapp nie należy do najtańszych krzesełek dla dzieci, jednak biorąc pod uwagę długość jego stosowania, wybór tego modelu na pewno jest świetną decyzją.

Tu możesz zobaczyć w całej okazałości krzesełko Stokke Tripp Trapp:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry