Krzysztof Jackowski wziął na tapetę Szymona Hołownię. Jasnowidz wieszczy poważny kryzys

21 listopada 2023
Przez: : W.M.

Krzysztof Jackowski jest zdania, że już za kilka miesięcy w Polsce odczuwalny będzie poważny kryzys, który wstrząśnie areną polityczną w kraju. Teraz znany jasnowidz wziął na tapetę Donalda Tuska i Szymona Hołownię.

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, który bez skrępowania dzieli się z innymi osobami swoimi wizjami.

Jackowski często robi to za pośrednictwem mediów społecznościowych, a na kanale wieszcza nie brakuje rozmaitych nagrań, które za każdym razem cieszą się ogromną popularnością wśród internautów.
Jasnowicz z Człuchowa często zabiera głos w sprawie polityki, pogody czy wydarzeń społecznych i regularnie komentuje bieżące wydarzenia.

Zobacz także: Jackowski zwiastuje istny horror. Gdzie to się wydarzy?

Krzysztof Jackowski mówi o kryzysie

Krzysztof Jackowski teraz postanowił podzielić się niecodziennymi wizjami dotyczącymi polskiej polityki i tym razem skoncentrował swoją uwagę na dwóch postaciach – Szymonie Hołowni i Donaldzie Tusku. Jasnowidz w rozmowie z Super Expressem przewiduje, że już w najbliższych miesiącach Polska może zmierzać w kierunku poważnego kryzysu, który odbije się na arenie politycznej.

“Nieważne kto ten rząd sklei. W kwietniu będzie pierwszy głęboki kryzys. I to wcale nie będzie przez prezydenta Dudę, tylko przez marszałka Hołownię. To jest nowy kwiatek, który nigdy nie był w polityce. On jest świeży” – twierdzi

Jackowski o Tusku i Hołowni

Jackowski wskazuje na Hołownię jako potencjalnego konkurenta dla Donalda Tuska. W jego oczach, charyzmatyczny Marszałek Sejmu może odebrać Tusku miano “ojca opozycji”.

W swoich wypowiedziach dla “Super Expressu” Jackowski podkreśla, że Hołownia jest świeży, przebojowy i zyskuje na popularności. Jasnowidz przewiduje, że to może wprowadzić napięcia na politycznej scenie w Polsce.

Wizje Jackowskiego odnoszą się także do ostatnich wyborów, które według niego były buntem przeciwko PiS. Jasnowidz nie wyklucza nawet przedwczesnych wyborów.

“Te wybory to było “wszyscy przeciwko PiS-owi”. To był bunt przeciwko PiS, w którym brały udział zróżnicowane partie od lewa do prawa. Teraz ta popularność Hołowni wywoła zazdrość u innych liderów. Wszyscy będą podkreślać swój indywidualizm. Ich porozumienie będzie kruche. Dlatego mogą nas czekać przedwczesne wybory”

Jasnowidz Jackowski zaznaczył, że Donald Tusk, który jego zdaniem marzy o prezydenturze na zakończenie swojej kariery politycznej, może zostać zaskoczony przez wschodzącą popularność Hołowni.

“On nie ma nic wspólnego z okrągłym stołem. Jest przebojowy, jego popularność będzie rosła. Donaldowi Tuskowi na koniec kariery politycznej marzy się prezydentura. On by bardzo chciał tę “wisienkę na torcie”. Hołownia mu to zabierze” – komentuje Jackowski.

Ostatnie wizje jasnowidza już nie raz się sprawdziły. Czy więc jego prognozy dotyczące polityki również się spełnią? Tego przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Krzysztof Jackowski, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej