Połącz się z nami

Krzysztof Junior nagrał rozmowę z Ewą Krawczyk. Wstrząsające słowa żony zmarłego artysty

nagranie rozmowy ewy krawczyk z juniorem

News

Krzysztof Junior nagrał rozmowę z Ewą Krawczyk. Wstrząsające słowa żony zmarłego artysty

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły już dwa miesiące, a obecnie media żyją konfliktem, jaki wybuchł pomiędzy jego żoną i synem. Tuż przed rozprawą spadkową Krzysztof Igor Krawczyk nagrał swoją rozmowę z Ewą, a nagranie usłyszeć mogliśmy w programie Uwaga! TVN. Żona zmarłego muzyka miała dla niego propozycję.

Konflikt w rodzinie Krawczyka

Krzysztof Krawczyk Junior jest synem Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony Haliny Żytkowiak. Od wielu lat muzyk związany był z Ewą Krawczyk, której wielokrotnie publicznie okazywał uczucie. Mimo iż artysta i jego ukochana dogadywali się bardzo dobrze, nie można tego powiedzieć o relacji Ewy Krawczyk z synem Krzysztofa. Niedawno dziennikarze Uwagi dotarli do testamentu muzyka, z którego wynika, że syn Krawczyka został pomięty w spadku, a zmarły cały swój majątek przepisał żonie – Ewie Krawczyk.

Syn Krawczyka nie miał dobrych relacji ze swoim ojcem. Junior miał ogromny żal do Krzysztofa Krawczyka, że ten rozstał się z jego mamą Haliną Żytkowiak. Cała sytuacja dodatkowo skomplikowała się, gdy w 1988 r. muzyk spowodował wypadek samochodowy, zasypiając za kierownicą, w wyniku którego mocno ucierpiał jego syn. Krzysztof Igor Junior od tego czasu choruje na padaczkę i jest niezdolny do pracy. Od wielu tygodniu media nieustannie podkreślają, że sytuacja materialna mężczyzny jest tragiczna.

Wyciekło nagranie rozmowy Ewy Krawczyk i syna muzyka

W ostatnim odcinku widzowie programu Uwaga! TVN zobaczyć mogli kolejny reportaż, który ujawnił kulisy konfliktu między Ewą Krawczyk, a synem zmarłego muzyka. Wynika z niego, że niedługo przed rozprawą spadkową, żona Krzysztofa odwiedziła 46-latka. Na nagraniu wyraźnie słychać, jak Ewa Krawczyk miała apelować do Krzysztofa Krawczyka Juniora, aby zrezygnował z prawników. Kobieta nie wiedziała, że jest nagrywana.

„Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc, bardzo- słychać na nagraniu. Tylko nie mogę nic zrobić, dopóki ty masz prawniczkę, która strasznie uwiązała ci ręce. Wiesz, ona nie dba o twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są – hieny, niestety, prawnicy. To są prze…y”– mówi

Ewa Krawczyk miała dostanie stwierdzić, że Krzysztof Krawczyk Junior ma nie liczyć na żadne miliony, a jeśli zrezygnuje z prawników, da mu wszystko, co pomoże w życiu i stabilizacji.

„A ty powiedz, że ty nie życzysz sobie, żeby ona załatwiała twoje sprawy. Że ty chcesz się dogadać z Ewą, i bez niej. Załatwisz sprawę z prawniczką, ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, jak to wszystko wygląda, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz. Ale ja ci dam wszystko, co będę mogła i co, uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji” – słyszymy na nagraniu reportażu Uwaga! TVN

Jak myślicie, jak zakończy się konflikt między Ewa Krawczyk a Krzysztofem Juniorem?

źródło: Uwaga! TVN

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry