Krzysztof Piątek i jego żona pokazali, jak mieszkają!

4 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Krzysztof Piątek i jego żona pokazali, jak mieszkają! Niedawno para pokazała, jak urządzone jest ich mieszkanie. Widać, że kochają luksus. Sami zobaczcie!

Profesjonalną przygodę z piłką rozpoczął w 2013 roku, gdy zadebiutował w Zagłębiu Lubin. W 72 występach zdobył, aż 15 bramek. Jego skuteczność zaowocowała, zmianą pracodawcy. W 2016 roku podpisał kontrakt z Cracovią Kraków. Od tego momentu jego świetna postawa została zauważona na zachodzie. W 2018 roku związał się z włoską drużyną Genoa CFC. W pierwszym sezonie od razu pokazał swoją skuteczność, zdobywając 13 bramek. Pod koniec sezonu świat obiegła niesamowita informacja. Media informowały o zainteresowaniu Krzysztofem, wielkiego klubu AC Milan. Po paru tygodniach pogłoski okazały się prawdą ! Krzysztof podpisał kontrakt z klubem z Mediolanu, a kwota, za jaką został kupiony to 35 mln euro !

Krzysztof Piątek ze swoją żoną Pauliną poznali się, jak ten grał w barwach Zagłębia Lublin. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie po pięciu latach związku (w czerwcu 2019 roku). Skromny ślub pary odbył się na zamku Joannitów w Łagowie w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Paulina Piątek (z domu Procyk) z wykształcenia jest prawnikiem, ma 27 lat i jest starsza od Krzysztofa o cztery lata.

Paulina jest bardzo aktywna na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, gdzie śledzi ją prawie 85 tysięcy osób, a ta liczba ciągle rośnie. Paulina na swoim profilu chętnie chwali się swoimi najlepszymi stylizacjami. Celebrytka wie, jakie trendy panują w modzie i jak idealnie stworzyć przepiękną stylizację. W życiu codziennym stawia na luźny, oversizowy styl. Za jej kreacjami podąża wiele kobiet, a dla wielu jest Ikoną mody. Śmiało, można przyznać, że jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych polskich WAG-s.

Krzysztof Piątek, tak jak żona jest bardzo aktywny na swoim profilu na portalu Instagram. Piłkarza śledzi ponad 1,4 miliona osób! Jego fotografie dziennie zdobywają setki tysięcy pozytywnych komentarzy.

Krzysztof Piątek i jego żona pokazali, jak mieszkają!

Niedawno na zdjęciu mogliśmy zobaczyć jak para mieszka. Małżeństwo dodało zdjęcie, na którym, wspólnie spędzają czas, grając w znaną piłkarską grę. W ich domu panuje nowoczesny oraz elegancki styl. W mieszkaniu znajdziemy mnóstwo dodatków, które tworzą ciepłą i rodzinną atmosferę. We wszystkich pomieszczeniach dominują kolory beżu i brązu, które świetnie komponują się z całym wyposażeniem.

W końcu mogliśmy zobaczyć jak mieszka znana rodzina „Pjontków”. Jak Wam się podoba ich mieszkanie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz