Krzysztof Romaniuk: [kim jest?, Magda Narożna, Instagram]

1 lipca 2021
Przez: : KS

Krzysztof Romaniuk to partner jednej z najbardziej znanych i lubianych wokalistek disco polo w Polsce. Ze względu na ten związek, wiele osób zaczęło interesować się jego osobą. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej! Zapraszamy!

Krzysztof Romaniuk: kim jest?

W jednym z wywiadów wokalistka zespołu Piękni i młodzi zdradziła, że ze swoim obecnym partnerem zna się już od wielu lat. Mianowicie, ich drogi zeszły się już w szkole podstawowej. W związku z tym, można domyślać się, że są w podobnym wieku. Przypomnijmy, że Magdalena Narożna ma na chwilę obecną 32 lata. Od tamtej chwili, niemalże przez cały czas utrzymywali ze sobą kontakt. Jednakże, odbywało się to jedynie na stopie przyjacielskiej. Wiadomo, że mężczyzna tak jak ona ma za sobą nieudany związek, którego owocem jest córka.

Zobacz także: Co wiemy o Magdzie Narożnej z zespołu Piękni i młodzi?

Krzysztof Romaniuk: zaręczyny

Romaniuk został oficjalnie partnerem wokalistki disco polo po rozwodzie z jej poprzednim mężem Dawidem Narożnym. Para zdecydowała się nawet na krok ku wspólnej przyszłości i jest już po zaręczynach. Co ciekawe, tą informacją podzielili się publicznie dopiero po czasie. Jak wiadomo, odbyły się one w Rzymie, a przez pewien czas wiedziała o tym jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele.

Partnerką Krzysztofa Byniaka jest Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi.

Krzysztof Romaniuk: ślub

Po ujawnieniu zaręczyn, nie trzeba było długo czekać na pytania skierowane w stronę zakochanych odnośnie ślubu. Jednakże, kobieta wyznała, iż nie myśli na razie o tym, aby po raz drugi stawać na ślubnym kobiercu. Zapewniła jednak, że zarówno ona, jak i jej ukochany mają w sobie oparcie i mogą liczyć na siebie w każdej sprawie.

Krzysztof Romaniuk: Instagram

Partner Magdaleny Narożnej prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krzysiek_byniak. Na chwilę obecną może pochwalić się ponad 23,5 tysiąca osób obserwujących ram jego aktywność.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej