Krzysztof Rutkowski śpiewa na swoim weselu! Piosenka detektywa to HIT!

21 sierpnia 2019
Przez: : M.J

O ślubie jednego z najsławniejszych detektywów w Polsce, który odbył się w weekend, wciąż jest głośno. Pomimo tego, że miejsca zabawy małżonków szczelnie pilnowali uzbrojeni ochroniarze to i tak wypływa coraz więcej szczegółów ceremonii! W sieci pojawiło się nagranie, na którym Krzysztof zaśpiewał żonie wielki HIT! Musicie to zobaczyć!

Krzysztof Rutkowski stanął na ślubnym kobiercu z Mają Pilch. Jak się okazało, na ten dzień wydali astronomiczną sumę około miliona złotych. Para pobrała się w sobotę 17 sierpnia w pałacu w Rozalinie. Wesele było zorganizowane z wielką pompą, czego dowodem na to może być sam fakt, iż panna młoda miała aż cztery kreacje. Krzysztof również zaprezentował się w trzech smokingach i garniturze. W zabawie brało udział niemal 200 osób! Zobaczcie, jak Krzysztof Rutkowski śpiewa na swoim weselu!

Na imprezie nie zabrakło znanych twarzy, a jedną z gwiazd był Fisher. W jego teledysku wystąpił Rutkowski ze swoją małżonką i synkiem w 2016 roku.

Bez dwóch zdań pan młody potrafi zaskoczyć swoją ukochaną i przygotował dla niej niespodziankę!

Krzysztof Rutkowski śpiewa na swoim weselu!

Podczas wesela wystąpiła znana gwiazda disco-polo, Fisher. To właśnie w jego teledysku do piosenki „Jesteś Aniołem” wystąpiła cała rodzina Rutkowskich. Nie ma co się dziwić, że to właśnie ten utwór detektyw wybrał jako swój repertuar i wraz z Fisherem zaśpiewał dla swojej ukochanej!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy Rutkowskiego z mikrofonem. Niektórzy twierdzą, że określenie “śpiewa” w jego wypadku to nieco za dużo powiedziane, ale bez wątpienia należą mu się ogromne brawa, że odważył się złapać za mikrofon!

Naszym zdaniem całe wydarzenie było bardzo romantyczne, a Maja na pewno zapamięta na długo występ swojego ukochanego!

Zobaczcie, jak Krzysztof Rutkowski śpiewa na swoim weselu!

I jak wrażenia? Podoba Wam się jego występ?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. GdzieWesele pisze:

    Genialny pomysł Krzysztofa Rutkowskiego.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej