Krzysztof Szafrański: [wiek, czym się zajmuje, Hotel Paradise, Instagram]

24 lutego 2021
Przez: : M.J

Krzysztof Szafrański dla znajomych Szafran, to kolejny uczestnik, który zasilił szeregi uczestników programu “Hotel Paradise”. Bez wątpienia może nieźle namieszać w programie. Co wiadomo na jego temat? Jeżeli jesteście ciekawi, to koniecznie zapoznajcie się z poniższym artykułem.

Krzysztof Szafrański: wiek

Mężczyzna ma 26 lat i to właśnie teraz chce przeżyć przygodę swojego życia. Pochodzi on z Bydgoszczy. Jak sam o sobie mówi, jest typowym rozbawiaką i świetnie czuje się w dużej grupie ludzi. Szafran ma bardzo poprawne kontakty z kobietami. Jego przepis na podryw to szczery uśmiech, fajny żart i ciekawa rozmowa.

https://www.instagram.com/p/CLr3YzVhA5q/

Krzysztof Szafrański: czym się zajmuje?

26-latek nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Jedyne czego możemy się dowiedzieć, to to, że na co dzień pracuje w rodzinnej firmie.

Krzysztof Szafrański: Hotel Paradise

Szafran do programu przyszedł, aby przeżyć przygodę swojego życia i poznać nowych ludzi. Jak już wspominaliśmy uwielbia przebywać w dużym towarzystwie, więc udział w tym programie będzie dla niego idealną okazją do sprawdzenia, czy tak faktycznie jest. Jak podkreślił, przyszedł do programu, aby zrobić dobre show i rozbawić resztę uczestników. Czy to właśnie w programie znajdzie miłość? O tym przekonamy się już niebawem.

Krzysztof Szafrański: Instagram

Profil na Instagramie Krzysztofa znajdziecie pod nazwą #krzysiek.hotelparadise3. Na tę chwilę Szafran zgromadził na swoim profilu nieco ponad tysiąc obserwatorów. Jednak nie mamy wątpliwości, że po programie ta liczba poszybuje w górę.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej