Połącz się z nami

Krzysztof z ,,Rolnik szuka żony’’: [wiek, partnerka, związki]

Krzysztof Rolnik szuka żony

Opisy gwiazd

Krzysztof z ,,Rolnik szuka żony’’: [wiek, partnerka, związki]

Krzysztof z to jeden z uczestników ósmej edycji programu Rolnik szuka żony. Mężczyzna cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony pań, które licznie wysyłały dla niego swoje kandydatury po emisji zerowego docinka programu. Sprawdźmy, co widomo na jego temat!

Krzysztof Rolnik szuka żony: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Krzysztof będzie jednym z najstarszych uczestników w Rolnik szuka żony 8. Mianowicie, okazuje się że ma 55 lat. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w okolicy Mazur. To naprawdę piękna okolica, która może urzec.

Mężczyzna przedstawił siebie, jako osobę z dużym dystansem, poczuciem humoru oraz ogromem pozytywnej energii. Jego tryb życia tak naprawdę zależy od pory roku. Otóż, jeśli pogoda pozwala, w wolnych chwilach pływa łódką, a podczas tego zachwyca się przyrodą i łowi ryby. Natomiast, zimą chętnie morsuje i korzysta z sauny.

Gospodarstwo Krzysztofa skupia się zwłaszcza na hodowli zwierząt, przede wszystkim bydła mięsnego. Jednakże, 55-latek prowadzi również działalność agroturystyczną, a także zajmuje się kaczkami, kurami i koniem.

Krzysztof Rolnik szuka żony 8
Czy program Rolnik szuka żony pomoże Krzysztofowi znaleźć miłość?

Zobacz także: Co wiemy o Kamilu z Rolnik szuka żony 8

Krzysztof Rolnik szuka żony: partnerka

Uczestnik 8. edycji Rolnik szuka żony nie ukrywa, że ma za sobą nieudane małżeństwo, które ostatecznie zakończyło się rozwodem. Mężczyzna ma trójkę dzieci. Jednakże, chciałby w końcu przestać czuć się samotnym i dzielić codzienność z drugą osobą.

55-latek chciałby, aby jego partnerka okazywała mu wsparcie i miała dobre serce. Oprócz tego, ważne, aby była uczciwa i prawdomówna. Związek polega według niego na całkowitej akceptacji drugiej osoby i tego też będzie szukał w kobiecie.

Ponadto, typem Krzysztofa są kobiety o wyraźnych kształtach. Zdecydowanie nie podobają mu się zbyt chude panie. Kolejnym punktem do dyskwalifikacji są nałogi.

Krzysztof Rolnik szuka żony: Instagram

Niestety, na próżno szukać profilu Krzysztofa z Rolnik szuka żony 8 na Instagramie. Być może mężczyzna zdecyduje się jeszcze dołączyć do użytkowników tego portalu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry