Krzysztof z Sanatorium miłości 5: [wiek, praca, partnerka]

3 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Krzysztof to jeden z seniorów, którego bliżej poznamy w 5 edycji Sanatorium miłości. Co o nim wiadomo? Kim jest Krzysztof z Sanatorium miłości? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Krzysztof z Sanatorium miłości 5: wiek

Krzysztof ma 69 lat i pochodzi z Torunia. Uczestnik Sanatorium miłości 5 od kilku lat jest już emerytem, ale wcześnie pracował w dziale kontroli technicznej Poczty Polskiej. Jego wielkim marzeniem było pójście do szkoły teatralnej, ale nigdy go nie spełnił, czego bardzo żałuje. Ma nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawi się na festiwalu w Cannes.

Krzysztof z Sanatorium miłości bardzo lubi aktywność fizyczną, która pozwala mu utrzymać dobrą kondycję. Chętnie wybiera się na wycieczki rowerowe wspólnie ze swoimi znajomymi. Ponadto 69-latek sporo spaceruje.

Krzysztof z Sanatorium miłości 5: partnerka

Kuracjusz z Sanatorium miłości był raz żonaty. Jego małżeństwo po 21 latach przerwała jednak choroba żony, która zmarła w wieku czterdziestu siedmiu lat. Po śmierci ukochanej Krzysztof musiał dzielić czas pomiędzy pracę, dom oraz opiekę nad synem i córką. 69-latek nie ukrywa, że w końcu chce zrobić coś dla siebie, dlatego chciałby poznać kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwy związek oparty na wierności, uczciwości i szczerości.

Jak przyznaje Krzysztof, zwraca uwagę na temperament kobiety. Ceni, gdy jego wybranka ma poczucie humoru, gdyż sądzi, że życie jest za krótkie na to, by się smucić.

Sanatorium miłości 5

Sanatorium miłości po niespełna roku przerwy powróciło na antenę TVP1. Premierowy odcinek 5 sezonu randkowego reality-show pojawił się na ekranach 1 stycznia. Odcinki reality-show emitowane będą w niedzielne wieczory o godz.21.15.

Poza Krzysztofem, w 5 edycji Sanatorium miłości udział biorą także inni kuracjusze Ula, Ewa, Anita, Iwona, Asia i Bożena a także Darek, Zdzisław, Adam, Józef oraz Zbigniew.

Krzysztof z Sanatorium miłości 5, fot. AKPA

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej