Połącz się z nami

Książę Karol PRZECIWKO związkowi Kate i Williama! Kazał synowi ODEJŚĆ od żony!

News

Książę Karol PRZECIWKO związkowi Kate i Williama! Kazał synowi ODEJŚĆ od żony!

Pomimo plotek, które wciąż pojawiają się w mediach na temat kryzysu w związku książęcej pary oni wciąż są razem i nie przejmują się doniesieniami tabloidów. Teraz po latach wychodzą na jaw informacje z życia rodziny królewskiej, które mogą być sporym zaskoczeniem! Zobaczcie!

Książę William i księżna Kate stanęli na ślubnym kobiercu w 2011 roku. Ich ślub był wydarzeniem na skalę światową i chociaż od tego czasu minęło już parę dobrych lat, to cały czas na jawy wychodzą nowe informacje na temat ich relacji z przed ślubu. Nie dawno media obiegła wiadomość na temat tego,że książę Karol był przeciwny związkowi książęcej pary i nie chciał, aby jego syn zaręczył się z Kate Middleton!

Początki ich związku nie wróżyły tego, że będą wzorowym małżeństwem. Para poznała się na studiach i na początku byli po prostu przyjaciółmi. Po paru miesiącach, przyjaźń pomiędzy nimi przerodziła się w głębsze uczucie. Jednak ich związek nie należał do spokojnych.Kate i William rozchodzili się i wracali do siebie i to właśnie wtedy książę Karol doradził swojemu starszemu synowi, że powinien on zakończyć tę znajomość!

Jak donosi Christopher Andersen, który jest autorem filmu o rodzinie królewskiej, to książę Karol doradził synowi, aby ten rozstał się z obecną księżną Cambridge. William miał wyznać swojemu ojcu, że nie chce brać ślubu z Kate i nie był pewny czy jest gotowy na stały związek.

„Słuchaj, mam 25 lat, jestem zbyt młody, by wziąć ślub, nie chcę się jeszcze angażować„– miał powiedzieć te słowa William do księcia Karola.

Na co ojciec odpowiedział mu:
„To jest nieuczciwe wobec niej, nie trzymaj Kate w niepewności i zakończ to”.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gyje9ckTEt0&t=44s

Jak teraz wszyscy wiemy, William nie poszedł za radą ojca i po niemal rocznej przerwie w ich związku, oświadczył się, a 29 kwietnia 2011 roku odbył się ich ślub w Opactwie Westminsterskim. Przed kamerami powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”, a ich zaślubiny, jak donoszą media, obejrzało ponad dwa miliardy ludzi z całego świata!

Książęca para od tamtej pory doczekała się już narodzin trójki dzieci i pomimo plotek, które cały czas krążą w mediach, uchodzą za zgrane małżeństwo i tworzą szczęśliwą rodzinę.

My nie wyobrażamy sobie innej kobiety, która miałaby zastąpić księżną Cambridge! A Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry