Książę William walczy z nowotworem?! Niepokojące doniesienia tabloidu!

9 grudnia 2020
Przez: : MC

Książę William walczy z nowotworem?! Tytuł okładki amerykańskiego tygodnika “National Enquirer” nie pozostawia złudzeń. W jakim jest stanie i jak się czuje?

Nie tylko Wielka Brytania, ale i cały świat śledzi losy rodziny królewskiej. Warto zaznaczyć, że książę William jest drugą osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie jego osobą jest tak ogromne. Co ciekawe, jego życie zostało przedstawione w serialu komediowym “The Windsors”, a w rolę Williama wcielił się Hugh Skinner.

Książę William walczy z nowotworem?!

Warto wspomnieć, ze zaledwie kilka tygodni temu media obiegła informacja, że książę zachorował na koronawirusa. Co więcej, William początkowo nie chciał dzielić się tą informacją, aby nie martwić Brytyjczyków. Warto zauważyć, że wówczas w Wielkiej Brytanii trwała pierwsza fala zakażeń. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Niestety to nie koniec niepokojących wiadomości. Jak informuje amerykański tygodnik “National Enquirer”, książę William walczy z nowotworem! Wydanie wejdzie do sprzedaży dopiero 14 grudnia, jednak informator rodziny królewskiej zdradził, że dokładny stan zdrowia Williama zostanie utrzymany w tajemnicy. Co więcej, pierwszy komunikat dotyczący sprawy jest już gotowy i jedynie czeka na publikację. 

“Szczegóły kryzysu zdrowotnego są utrzymywane w tajemnicy, a przekazywane do wiadomości publicznej mają być tylko niezbędne szczegóły” – zdradził informator rodziny królewskiej.

Tabloid podaje, że William od jakiegoś czasu nie czuł się za dobrze, był zmęczony, a ponadto podczas ostatnich wystąpień dało się dostrzec, że nie jest w najlepszej kondycji. Informatorzy donoszą, że Kate załamała się na wieść o chorobie męża. Magazyn nie zdradza jednak szczegółów choroby oraz dokładnego stanu zdrowia Williama.

“Książę William zabronił Kate mówić im o swoich problemach zdrowotnych. Nie chciał, by informacja przedostała się do amerykańskich mediów” – informuje amerykański magazyn.

Myślicie, że rodzina królewska wyda w tej sprawie komunikat?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej