Połącz się z nami

Książęca para pokazała publicznie synka! Jak on urósł!

Royal baby

Książęca para pokazała publicznie synka! Jak on urósł!

Meghan Markle i książę Harry wybrali się na oficjalne spotkanie i zabrali ze sobą Archiego. Książęca para pokazała publicznie swojego synka! Popatrzcie jaki on już duży!

Bez wątpienia książęca para nadal wzbudza ogromne zainteresowanie i to nie tylko Brytyjczyków. Media na całym świecie z chęcią publikują informacje na temat Meghan Markle, księcia Harry’ego oraz ich synka Archiego.

Szczególnie Meghan, to temat numer jeden w brytyjskiej prasie. Media na wyspach informują o każdym kroku księżnej Sussex, komentując przy tym jej poczynania. Szczególnym zainteresowaniem Meghan Markle cieszyła się, gdy była jeszcze w stanie błogosławionym, a Brytyjczycy z wielką niecierpliwością oczekiwali narodzin royal baby.

Po narodzinach księcia Archiego tylko oczekiwano na moment, kiedy książęca rodzina pojawi się publicznie w całej okazałości. Niestety na to wydarzenia Brytyjczycy musieli trochę poczekać, bowiem księżna przebywała na urlopie macierzyńskim. Dopiero niedawno książęca para zaczęła pojawiać się oficjalnie razem, jednak za każdym razem brakowało z nimi potomka. 

Ostatnio Meghan i Harry, po urlopie rodzicielskim, wrócili do pełnienie obowiązków królewskich i wraz z synkiem wybrała się do RPA w podróż dyplomatyczną.

Książęca para pokazała publicznie synka!

Na spotkanie z Desmondem Tutu, rodzice postanowili zabrać kilkumiesięcznego Archiego, dzięki czemu wielu mogło zobaczyć royal baby „na żywo”. Trzeba przyznać, że mały książę sporo urósł.

Na oficjalnym profilu na Instagramie sussexroyal został opublikowany filmik, na którym królewska rodzina, dumnie kroczy z małym Archim na rękach. Mały książę przy tym słodko gaworzy, co dodatkowo sprawia, że na twarzach rodziców pojawia się ogromny uśmiech. Bez wątpienia książęca rodzina wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry