Księżna Kate “przechodzi przez piekło”. Niepokojące wieści

21 maja 2024
Przez: : M.J

Ostatnie doniesienia wskazują, że Kate Middleton i książę William przeżywają wyjątkowo trudne chwile w swoim życiu prywatnym. Jak donosi brytyjska prasa, przez chemioterapię księżna wycofała się z życia publicznego. 

Księżna Kate walczy z nowotworem

Księżna Walii, jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej, podjęła decyzję o rozpoczęciu chemioterapii w związku z nieujawnioną formą raka. Zmagając się z ciężkimi skutkami ubocznymi leczenia, takimi jak nudności, wymioty, wypadanie włosów i ogólne osłabienie, Kate zmuszona była wycofać się z życia publicznego.

Portal Marca informuje, że sytuacja w pałacu jest napięta, a para królewska przechodzi przez bardzo trudny okres. Kate i William starają się ukryć swoje problemy przed trójką swoich dzieci. Jednak z powodu widocznych efektów ubocznych leczenia staje się to coraz trudniejsze. Informator blisko związany z rodziną królewską podkreśla, że Kate odczuwa bardzo silne skutki uboczne chemioterapii, co wpływa na codzienne życie rodziny.

Przyjaciółka pary i projektantka mody, Amaia Arrieta, która miała okazję ubierać członków rodziny królewskiej, wyraziła swoje zaniepokojenie sytuacją.

 “Myślę, że przechodzą przez piekło mam nadzieję, że wrócą. To naprawdę osobista sprawa” – powiedziała.

Decyzja o rozpoczęciu chemioterapii była dla Kate trudna, ale konieczna w walce z chorobą. Księżna może jednak liczyć na pełne wsparcie swojego męża. Książę William, zmagając się z emocjonalnym ciężarem choroby żony, postanowił ograniczyć swoje obowiązki, aby móc więcej czasu spędzać z rodziną. Chce być wsparciem dla Kate. Informator z kręgu rodziny królewskiej podkreśla, że William stara się być opoką dla Kate, jednocześnie dbając o dzieci i kontynuując swoje oficjalne obowiązki na tyle, na ile jest to możliwe.

ZOBACZ TAKŻE: Mało kto wie, z jaką chorobą musiała mierzyć się już Księżna Kate. W przeszłości była hospitalizowana

Problemy rodzinne w rodzinie królewskiej

Nie jest to jednak jedyny problem, z którym książę William musi się zmagać. Doniesienia wskazują, że książę również boryka się z problemami zdrowotnymi swojego ojca oraz napiętymi relacjami z bratem i bratową. Źródło z portalu People zaznacza, że książę William ciężko znosi plotki krążące w mediach. Stara się skupić na wsparciu dla swojej rodziny w tym trudnym okresie. 

Nieważne, czy jesteś księciem, czy nędzarzem, ale nikt by się chyba nie spodziewał, że jego ojciec i żona będą podejmować leczenie przeciwnowotworowe w tym samym czasie. William robi to, co w jego mocy – powiedział informator, podkreślając determinację księcia w tych trudnych chwilach.

Niezależnie od statusu społecznego, walka z rakiem jest ogromnym wyzwaniem, które dotyka nie tylko pacjenta, ale także jego najbliższych. Książę William i Kate Middleton pokazują, że w obliczu trudności rodzina królewska, podobnie jak każda inna, musi stawić czoła problemom z ogromną siłą i determinacją.

Źródło: Onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej