Połącz się z nami

Księżna Kate spodziewa się dziecka! Który to już miesiąc?

News

Księżna Kate spodziewa się dziecka! Który to już miesiąc?

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka. Jak podaje InTouch, królewska para oczekuje kolejnego potomka. W którym miesiącu jest księżna?

Księżna Kate i książę William

Książęca para ma za sobą niesamowicie ciężki rok. Wszyscy się martwili, że ich problemy już się nie skończą. Jednak w końcu doczekaliśmy się radosnej nowiny! Księżna zdecydowała się nawet wycofać z części pełnionych przez nią obowiązków, a wszystko po to, by poświęcić swoim dzieciom więcej czasu niż dotychczas. W końcu niedługo przyjdzie na świat kolejny potomek!

Księżna Kate jest w ciąży

W ubiegłym roku Kate i William walczyli z wieloma problemami. Co więcej, Meghan i Harry wytoczyli wojnę tabloidom, gdyż przekraczali sferę komfortu i prywatności. Przez to zanadto uprzykrzali życie księżnej. Młody Sussex postanowił obronić księżną i złożył pozew sądowy! Konflikt pomiędzy braćmi nie sprzyjał braku kłopotom i spowodowały, że młodszy mężczyzna zwierzył się z problemów rodziny w filmie dokumentalnym. Kate próbowała pogodzić braci, lecz z marnym skutkiem. Po burzliwym roku czas jednak na dobre wieści, księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka!

Kate i William dzieci

Do rodziny książęcej pary dołączy już niedługo czwarty potomek. Kate czuje się świetnie i jej stan niczym nie przypomina poprzednich ciąż. Jak podaje bliskie pałacowi źródło, omijają ją poranne mdłości oraz nudności:

Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem.

Książę William podzielił się radosną nowiną ze swoim bratem. Choć na początku obawiał się jego reakcji, Harry, bardzo się ucieszył z informacji o nowym bratanku. Może kolejne dziecko pomoże im również naprawić relacje:

William czuł się zagubiony bez Harry’ego. Teraz wracają na właściwe tory.

Meghan nie komentuje całej sytuacji:

To bardzo dobrze dla niej.

Żona księcia Harry’ego ze względu na dobro środowiska nie chce następnego dziecka. W jednym udzielonych prze z nich wywiadów padły słowa, które dość mocno zapadły w pamięci Kate:

Megahn ocenia Kate. A ona mocno bierze to do siebie, dlatego ich relacje są tak mocno napięte. Księżna liczy na to, że jej szwagierka zmieni zdanie szybko i urodzi dziecko, które będzie zbliżone wiekiem do Archiego

Kate w czwartej ciąży

Płeć czwartego dziecka wciąż nie jest znana. Nieważne czy chłopiec czy dziewczynka, zdrowie dziecka jest dla książęcej pary najważniejsze:

Oczywiście najważniejsze jednak jest dla niej, żeby dziecko było zdrowe

Dzieci Williama oraz Kate cieszą się ze nowego rodzeństwa i już snują plany wobec swojej siostrzyczki lub braciszka. Życzymy książęcej parze wszystkiego najlepszego i cieszymy się z dobrej nowiny!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry