Księżna Kate w końcu przerwała milczenie! Wydała obszerne oświadczenie!

15 czerwca 2024
Przez: : M.S.

Od kilku miesięcy spekulacje na temat zdrowia księżnej Kate nie ustają. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej wyrażają swoje zaniepokojenie, zastanawiając się, co dzieje się z księżną, która od dłuższego czasu unikała publicznych wystąpień. Po trzech miesiącach milczenia, Kate postanowiła zabrać głos, udzielając ważnego oświadczenia na temat swojego stanu zdrowia i przebiegu leczenia.

Choroba księżnej Kate

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich, ujawniając w marcu, że zdiagnozowano u niej nowotwór. Rozpoczęła intensywną chemioterapię, co wymusiło na niej wycofanie się z życia publicznego. Informacja ta wstrząsnęła zarówno poddanymi, jak i jej bliskimi.

Decyzja o wycofaniu się z obowiązków była konieczna, aby skupić się na leczeniu i zdrowiu. Rodzina księżnej potrzebowała czasu i przestrzeni, aby stawić czoła trudnej sytuacji. Księżna wyraziła wdzięczność za wsparcie, które otrzymywała od bliskich i fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Widziano księżną Kate!

Księżna Kate wydała oświadczenie!

Po niemal trzech miesiącach milczenia, księżna Kate opublikowała oświadczenie, które przyniosło ulgę wielu zaniepokojonym osobom. W swoim poście w mediach społecznościowych podziękowała za ogrom wsparcia, jakie otrzymała w ostatnich miesiącach.

Kate przyznała, że walka z nowotworem to trudne i wyczerpujące doświadczenie.

“To oczywiście był ogromny szok, a William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zrozumieć i poradzić sobie z tą wiadomością prywatnie, dla dobra naszej młodej rodziny. Jestem pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości ze wsparciem, które otrzymywałam przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę zmieniło świat Williama i mój i pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile” – napisała księżna.

Kate przyznała, że walka z nowotworem to trudne i wyczerpujące doświadczenie.

“Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz poddać się wypoczynkowi. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać to dobre samopoczucie” – dodała.

Mimo trudności związanych z leczeniem, księżna Kate stara się angażować w życie rodzinne i społeczne, kiedy tylko pozwala na to jej stan zdrowia.

“Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu” – wyznała.

Księżna Kate podzieliła się również planami na najbliższą przyszłość. Wyraziła nadzieję, że będzie mogła wziąć udział w Paradzie Urodzinowej Króla w najbliższy weekend wraz z rodziną oraz uczestniczyć w kilku publicznych wystąpieniach latem. Jednak podkreśliła, że jej zdrowie wciąż wymaga troski i cierpliwości.

“Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień, takim, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na uzdrowienie” – napisała księżna, dziękując za wsparcie i zrozumienie.

Źródło: Instagram Williama i Kate

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej