Połącz się z nami

Księżna Meghan znowu zaskakuje! Zamierza publicznie karmić piersią!

Royal baby

Księżna Meghan znowu zaskakuje! Zamierza publicznie karmić piersią!

Żona księcia Harry’ego, Meghan Markle znowu zaskakuje swoim podejściem do zasad, które panują w rodzinie królewskiej. Nie raz udowodniła, że potrafi załamać zasady, a teraz na dworze brytyjskim naprawdę zawrzało! Tym razem chce obalić mit, na temat karmienia piersią za zamkniętymi drzwiami! Zyska tym poparcie wśród matek na całym świecie?

Narodziny kolejnego „Royal baby” rozpętały ogromna burzę w mediach na całym świecie. Tabloidy cały czas donoszą o kolejnych faktach z życia, już półtoratygodniowego Archiego i jego rodziców. Meghan Markle dobrze wie jak podgrzać atmosferę wokół siebie, a idealnym przykładem był jej „baby shower”, który wyprawiła dla swojego potomka za prawie półtora miliona dolarów!

Kolejnym przykładem jest również to, że kiedy cały świat z niecierpliwością oczekiwał narodzin jej syna, ona postanowiła złamać jedną z zasad obowiązującą od wielu lat na dworze królewskim. Zamiast pokazać światu małego Archiego od razu po narodzinach, tak jak zrobiła to księżna Kate, zdecydowała najpierw nacieszyć się tą chwilą, a potomka księcia Harry’ego zobaczyliśmy po dwóch dniach.

Księżna Sussex nie raz udowodniła, że ma własny pomysł na to, jak będzie wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej. Wiele razy pokazała, że ma własne zasady, od których na przekór ją odciągać. Swoje zdanie ma również w kwestii macierzyństwa i nie ma zamiaru postępować tak jak jej poprzedniczki. Z uśmiechem na ustach łamie kolejny raz dworską etykietę.

Księżna od wielu lat walczy o prawa kobiet na całym świecie i również w tej kwestii chce łamać kolejne stereotypy. Ekspertka od rodziny królewskiej, Angeli Molard, twierdzi, że świeżo upieczona mama, chce inspirować kobiety swoim macierzyństwem i dlatego będzie publicznie karmić swojego syna piersią!

„Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami”– powiedziała ekspertka.

Meghan może znowu podpaść królowej Elżbiecie, a najbardziej księżnej Kate, która karmiła swoje dzieci również piersią, ale nie obnosiła się z tym i była bardziej zachowawcza, jeśli chodzi o tego typu wypowiedzi.

„Byłam naprawdę zachęcana do karmienia piersią. To było naprawdę trudne. To była walka, ale dałam radę”– mówiła żona, księcia Williama podczas jednego z wywiadów.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=rGZeO-C0pHI

Do tej pory ani Kate, ani nawet księżna Diana nie zdecydowały się na taki krok i bez wątpienia Meghan powoli wprowadza własne zasady, których twardo się trzyma!

Myślicie, że księżna Sussex ma szansę na wprowadzenie własnej rewolucji na dworze królewskim i stanie się ikoną macierzyństwa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry